جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲/۲۶/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۳۹۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ساعت ۱۱:۴۹
سفیر پیشین آمریکا در قدس اشغالی:

ادعای کانال ۱۲ اسرائیل درباره مذاکرات مخفیانه تیم بایدن با ایران بی اساس است

سفیر پیشین آمریکا در قدس اشغالی در پیامی ادعای یک کانال رژیم صهیونیستی را مبنی بر این که اعضای دولت جو بایدن در حال مذاکرات مخفیانه با مقامات ایران درباره توافق هسته‌ای می باشند را بی اساس خواند.
ادعای کانال ۱۲ اسرائیل درباره مذاکرات مخفیانه تیم بایدن با ایران بی اساس است,

به گزارش عصر اترک به نقل از  ایسنا،  مارتین ایندایک، سفیر پیشین آمریکا در قدس اشغالی در پی گزارش اخیر روزنامه تایمز آو اسرائیل که بر اساس گزارش کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی مدعی شده بود مقامات دولت جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا در حال مذاکرات مخفیانه با مقامات ایران در باره بازگشت به توافق هسته ای می باشند، در صفحه توییترش نوشت: این گزارش بی اساس است. هر کسی که تیم امنیت ملی بایدن را بشناسد،  می داند که تحت دستورات سرسختانه جو بایدن از اقدام به هر گونه تماسی با هر یک از مقامات دولت های خارجی منع شده اند. 
اظهارات واندایک در پی این مطرح می شود که روزنامه تایمز آو اسرائیل گزارش داد: کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در گزارشی مدعی شد که مقامات در دولت جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا مذاکرات مخفیانه با ایران را درباره بازگشت به توافق هسته ای آغاز کرده اند. این شبکه هیچ منبعی برای این گزارش ذکر نکرد و هیچ جزئیاتی نیز درباره چیزهایی که به ادعای آن مورد بحث قرار گرفتند، ارائه نکرد. 
این روزنامه افزود: روز چهارشنبه،  والا نیوز گزارش داد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حال شکل دادن گروهی برای مشخص کردن راهبرد اولین مذاکرات با دولت جو بایدن بر سر توافق هسته ای می باشد. 
در  گزارش والا نیوز به نقل از منابع ناناس در دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی،  مطرح شد که این گروه شامل مقاماتی از جمله عوامل امنیت ملی، وزارت امور خارجه، وزارت جنگ،  ارتش، آژانس جاسوسی اطلاعات موساد،  کمیسیون هسته ای خواهد بود. 
این گزارش می افزاید که نتانیاهو قصد دارد یک مقام ارشد را به عنوان سرپرست این گروه و سفیر رژیمش در مذاکرات با دولت جدید آمریکا درباره برنامه هسته ای ایران انتخاب کند. کاندیدای محتمل برای سرپرستی این گروه،  یوسی کوهن رئیس موساد است. 
انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک