جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۴۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ساعت ۱۸:۳۳

یحیی پرسپولیس را بد نبسته است/ هاشمی‌نسب نیاز به توصیه ندارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به کمبود مدافع در این تیم گفت: فسخ قرارداد و جدایی بازیکن دیگر دست سرمربی تیم نیست و به نظرم یحیی گل‌محمدی پرسپولیس را بد نبسته است.
یحیی پرسپولیس را بد نبسته است/ هاشمی‌نسب نیاز به توصیه ندارد,

اسماعیل حلالی، در خصوص بازگشت پرسپولیس به مسیر برد با شکست فولاد خوزستان گفت: پرسپولیس بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا دچار افت روحی و روانی شد. به هر حال تیمی که فاصله اش با مهم‌ترین جام آسیایی اندک بود سخت است بتواند خودش را خیلی زود به شرایط ایده آل برساند.

کارشناس فوتبال ایران افزود: با این حال پرسپولیس خیلی زود توانست خودش را به شرایط مسابقه برگرداند. من فکر می‌کنم این تیم خیلی زودتر از بازی با فولاد می‌توانست سه امتیاز را کسب کند اما این موضوع به تاخیر افتاد و حالا دیگر خیال این تیم برای کسب موفقیت راحت تر از همیشه شد.

او درباره کیفیت فنی بازی با فولاد تاکید کرد: بازی پرسپولیس مقابل فولاد یکی از دیدارهای جذاب لیگ برتر در فصل جاری بود. فکر می‌کنم پرسپولیس یکی از سخت‌ترین رقیبان خود را شکست داد. جواد نکونام تاکتیک خوبی را در فولاد پیاده می‌کند و فولاد می‌تواند هر حریفی را به دردسر بیندازد.

حلالی درباره درگیری مهدی هاشمی نسب مربی فولاد با کادر فنی پرسپولیس در پایان این بازی اظهار داشت: هاشمی نسب نیازی به توصیه ندارد. خودم را در حدی نمیبینم که بخواهم کسی را نقد کنم. فقط امیدوارم مهدی برای رسیدن به جایگاه عالی مربیگری تمرکز بیشتری روی کار خود داشته باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتقاد از لیست بازیکنان فصل جاری این تیم به دلیل کمبود مدافع گفت: رفتن شجاع خلیل زاده همچنان برای پرسپولیس مشکل ساز شده است. او در آستانه بازی‌های لیگ برتر قراردادش را فسخ و برای این تیم ایجاد مشکل کرد. خیلی‌ها می‌گویند پرسپولیسی را یحیی گل محمدی بد بسته است اما تقصیر سرمربی تیم نیست وقتی می بیند بازیکنش به راحتی قرارداد فسخ می‌کند و باشگاه هم پاسخگو نیست.

حلالی ادامه داد: من خیلی شجاع را دوست دارم و واقعاً علاقمند کیفیت فنی او هستم اما باید بپذیریم که نبود او با توجه به مصدومیت مدافعان دیگر این تیم برای پرسپولیس خیلی سخت خواهد بود. به هر حال یحیی چاره‌ای جز تغییر پست یکی دو بازیکن خود در بازی با آلومینیوم اراک ندارد.

او در پایان درباره بازی هفته آینده پرسپولیس و آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: انگیزه‌های تیم آلومینیوم برای این بازی بسیار زیاد خواهد بود. پرسپولیس اگر می‌خواهد خودش را در بالای جدول حفظ کند باید خودش را بیش از پیش آماده نشان دهد. کیفیت فنی این تیم بالا است و باید امتیازات را جمع کند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک