پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ساعت ۹:۵

شتاب زدگی در رفع محدودیت ها افزایش آمار کرونا را در پی خواهد داشت

تهران- فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با اشاره به افزایش ۱.۸ دهم درصدی شاخص کرونا در تهران گفت: شتاب زدگی در رفع محدودیت ها افزایش آمار کرونا را در پی خواهد داشت.
شتاب زدگی در رفع محدودیت ها افزایش آمار کرونا را در پی خواهد داشت,

علیرضا زالی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هم اکنون مجموعه شاخص‌ها در تهران از نظر آماری ۱.۸ دهم درصد رشد داشته است اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر ۲۸۴ بیمار کرونایی جدید بستری شده‌اند که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۴.۸ دهم درصد رشد فزاینده را نشان می‌دهد.

زالی گفت: از مجموعه ۲۸۴ بیمار، بالغ بر ۸۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند و حدود ۴ هزار نفر نیز در بخش سرپایی مراجعه کننده داشته‌ایم که سهم حوزه درمان ۱۹۰۰ نفر و مجموعه بیمارانی که هم اکنون با تشخیص کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند یک هزار و ۸۷۷ بیمار است که از این تعداد مجموع ۷۱۸ نفر در بخش‌های مراقبت ویژه و ۲۵۶ بیمار هم در طول ۲۴ ساعت گذشته در مجموعه بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با اشاره به برداشته شدن محدودیت‌ها از تالارهای پذیرایی و میهمانی ها و بازگشایی پارک‌ها و باشگاه‌ها عنوان داشت: هشدارهایی که ما در شرایط خاص تهران داشته‌ایم این است که هر گونه شتاب زدگی برای رفع و تقلیل در محدودیت‌ها باید کاملاً متوازن با شرایط بیماری باشد و تا زمانی که به یک ثبات نسبتاً پایدار در تقلیل آمار نرسیده‌ایم هرگونه شتاب زدگی می‌تواند با بازتاب‌های جدی در بحث بازگشت بیماری روبرو شود.

وی عنوان داشت: اگر مجدد مجبور به اعمال محدودیت‌ها شویم بازه زمانی طولانی‌تری را برای اعمال محدودیت‌ها خواهیم داشت، لذا ریتم بازگشایی‌ها باید منطقی‌تر و با شیب کلایم تری باشد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر