چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ساعت ۱۵:۲

برگزاری کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده"

کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده" همزمان با میلاد باسعادت حضرت زهرا(ع) توسط کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می‌شود.
برگزاری کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده",
دبیر علمی کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده" با اعلام خبر کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده" اظهار کرد: این کنفرانس در روز 16 بهمن، همزمان با ایام میلاد باسعادت حضرت زهرا(ع) و روز گرامیداشت مقام زن، توسط کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می‌شود.

سیمین حاجی‌پور ساردویی با اشاره به شرایط رو به بهبود بیماری کووید19 افزود: با توجه به کاهش آمار مبتلایان و تغییر وضعیت، این کنفرانس به دو صورت حقیقی با تعداد محدود و رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و مجازی برگزار می‌‌شود.

وی درباره محورهای این کنفرانس بین‌المللی بیان کرد: کنفرانس علم سیاست، مطالعات زنان و آینده در هشت محور برگزار می‌شود، این هشت محور عبارتند از: حقوق زنان، فرصتهای زنان، مشارکت زنان، زنان و مدیریت کرونا، مسائل دختران جوان، رشته مطالعات زنان و مباحث نظری، روش‌شناسی مطالعات زنان و زنان و توسعه شهری.

حاجی‌پور خاطرنشان کرد: در این کنفرانس اساتید ایرانی از دانشگاه‌های مختلف کنار اساتیدی از فنلاند، سوئد، انگلیس و آمریکا به ارائه نظرات و بحثها خواهند پرداخت.

دبیر علمی این کنفرانس بین‌المللی ضمن ابراز امیدواری برای حضور حداکثری افراد، اعم از زنان و مردان، به‌منظور بررسی علمی مسائل و مطالبات زنان کشور، به برنامه‌های مختلف این کنفرانس اشاره کرد و گفت: پنلهای مختلفی برای این کنفرانس طراحی شده است که برنامه زمان‌بندی و پوستر سخنرانان به‌همراه لینک مجازی کنفرانس متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی عنوان کرد: به افرادی که برای کنفرانس چکیده یا مقاله ارسال کرده‌اند، سخنرانان و همچنین شرکت‌کنندگان در کنفرانس گواهی‌های مربوطه اعطا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک