چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ساعت ۱۲:۱۲

تزریق واکسن ایرانی کرونا به گروه پنجم تا پایان هفته

مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا با بیان اینکه تزریق واکسن ایرانی کرونا به گروه پنجم تا پایان هفته انجام می شود، گفت: مرحله دوم این کارآزمایی را قبل از سال جدید آغاز می کنیم.
تزریق واکسن ایرانی کرونا به گروه پنجم تا پایان هفته,

دکتر حامد حسینی، مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران  با بیان اینکه وضعیت داوطلبان واکسن ایرانی کرونا خوب است، گفت: همچنین داوطلبانی که به آنها دوز دوم تزریق شده وضعیت خوبی دارند.

به گفته وی، در هر صورت هر عارضه‌ای همچون از درد محل تزریق و… وجود داشته باشد را ثبت می‌کنیم؛ در کل عارضه جدی از واکسن تا کنون اتفاق نیافتاده است.

مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا در خصوص تزریق واکسن ایرانی کرونا به گروه پنجم ۱۴ نفره، گفت: این هفته اجازه داریم ۱۴ نفر دیگر را وارد مطالعه کنیم و اینگونه تا پایان هفته به ۳۵ نفر واکسن ایرانی کرونا تزریق شده است.

وی با بیان اینکه بعد از این گروه پنجم، داده‌ها را به کمیته اخلاق سازمان غذا و دارو ارائه می‌کنیم، گفت: تا بعد از آن گروه ششم (آخر) نیز وارد مطالعه شوند.

حسینی با بیان اینکه انتظار داریم تا دهم اسفند مرحله اول مطالعه بالینی این واکسن تمام شود، بیان کرد: بعد از آن پروتکلی برای مرحله دوم تدوین و تقدیم سازمان غذا و دارو می‌شود.

مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا عنوان کرد: امیدوار هستیم که تا قبل از سال جدید، مطالعه فاز بعدی را شروع کنیم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک