دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ساعت ۱۶:۵۵

‌تنبیه دانش‌آموز پایه سوم ابتدایی یکی از روستاهای ‌استان قزوین / معلم خاطی به کمیته تخلفات معرفی شد

گروه استان‌ها_ مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: تنبیه دانش آموز پایه سوم ابتدایی توسط معلم خود در یکی از روستاهای طارم سفلی دهستان چوقور استان قزوین به شدت مذموم است و معلم خاطی به کمیته تخلفات معرفی شده است.
‌تنبیه دانش‌آموز پایه سوم ابتدایی یکی از روستاهای ‌استان قزوین / معلم خاطی به کمیته تخلفات معرفی شد,

حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و‌پرورش استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: رفتار این معلم دور از انسانیت و آموزه‌های حوزه تعلیم و تربیت آموزش و پرورش بوده و قطعا هیچ توجیهی ندارد، ما این شخص را به کمیته تخلفات معرفی کرده و در انتظار تصمیم همکاران کمیته هستیم. 

وی با اشاره به تنبیه دانش‌آموز پایه سوم ابتدایی توسط معلم خود در یکی از روستاهای طارم سفلی دهستان چوقور استان قزوین گفت: این معلم به دلیل سرپیچی دانش‌آموز در حوزه تحصیل دست به تنبیه بدنی زده و حساسیت پوستی دانش آموز موجب ایجاد کبودی روی دست وی شده است. 

وی در ادامه تصریح کرد:  ما از وجود معلمی که این عمل را انجام داده و با اصول تعلیم و تربیت آموزش و پرورش هیچ‌‌گونه آشنایی نداشته، متاسفیم.

اصغری اضافه کرد: معلمی شغل انسان ساز است و برای قرار گرفتن در این صراط باید با مبانی متعالی تعلیم و تربیت آشنایی داشت اما با توجه به جذب نیرو‌های استخدامی خارج از حوزه دانشگاه فرهنگیان، محیط امن آموزش و پرورش دچار مشکلاتی از این قبیل می‌شود و ضرباتی جبران ناپذیر به نظام تعلیم و تربیت کشور وارد می‌شود.

وی در ادامه گفت: در سال تحصیلی جاری و در سال‌های آینده، از ادامه همکاری با این معلم معذور هستیم و بنده شخصا در تماس تلفنی که با اولیا محترم این دانش آموز داشتم از اولیا و دانش‌آموز عذرخواهی کردم و تیمی را مامور کردیم تا با حضور در این روستا از دانش آموز و اولیا وی عذر‌خواهی کنند.

اصغری در خصوص نظارت به فعالیت معلمان در مناطق روستایی عنوان کرد: نظارت آموزش و پرورش در مناطق روستایی حداکثری بوده و در خصوص این اتفاق اداره آموزش و پرورش با تشکیل یک تیم نظارت از سمت ما و تشکیل یک تیم نظارت از سمت اداره کل استان و اداره حراست استان و با ارتباط مستقیم با معاون مدرسه پیگیر این اتفاق خواهیم بود.

انتهای پیام/ش

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک