یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ساعت ۱۵:۰

تداوم آلودگی هوای ‌پایتخت طی امروز

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، میانگین کیفیت هوای ‌پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و هم‌اکنون (8 بهمن ماه) در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.
تداوم آلودگی هوای ‌پایتخت طی امروز,

پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که صبح امروز (۸ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته که ناشی از شرایط پایدار جو و انباشت آلاینده‌ها طی ساعات گذشته است.  

طی روز عدم وزش باد مؤثر، پراکندگی آلاینده‌ها را محدود خواهد کرد و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم پایداری و سکون جوی تا اواخر وقت پیش‌بینی می‌شود با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۹ بهمن ماه) استمرار وارونگی جوی و انباشت آلاینده‌ها باعث برقراری وضعیت ناسالم در بیشتر مناطق خواهد شد. طی روز نیز برقراری جو آرام تجمع آلاینده‌ها را به‌ دنبال خواهد داشت.  

با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۹ بهمن ماه) همزمان با افزایش ترافیک، برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۴۱ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۳۶ است و هوا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

انتهایی ‌پیام‌

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک