چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۸۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ساعت ۱۳:۹
جانشین فرمانده انتظامی استان

کشف ۱۲۳راس دام زنده فاقد مجوز در فاروج

سرهنگ محمد غلامی گفت: 123راس دام زنده فاقد مجوز به ارزش 2 میلیارد و 550 میلیون ریال در فاروج کشف شد.
کشف 123راس دام زنده فاقد مجوز در فاروج,

به گزارش گروه دریافت خبر  صبح فاروج، ، سرهنگ محمد غلامی، جانشین فرمانده انتظامی استان با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس فاروج و اطلاع از حمل تعداد زیادی دام زنده فاقد مجوز توسط 3 دستگاه کامیون در سطح شهرستان، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت. 

وی با اشاره به اینکه ماموران به محض اطلاع از این موضوع اقدام به گشت زنی هدفمند در سطح شهرستان کردند، افزود: ماموران در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی هر 3 کامیون را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی آنها را متوقف کردند. 

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با بیان اینکه در بازرسی از این خودروها تعداد 123 راس دام زنده(گاو و گوسفند) کشف و ضبط شد، تصریح کرد: ارزش این تعداد دام زنده فاقد مجوز 2 میلیارد و 550 میلیون ریال برآورد شده است. 

سرهنگ غلامی با بیان اینکه هر 3 خودرو راهی پارکینگ و دام های مکشوفه نیز به سازمان جمع آوری اموال تملیکی استان تحویل داده شدند، خاطر نشان کرد: در این رابطه 4 نفر متهم نیز دستگیر که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

انتهای پیام/.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک