دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ساعت ۸:۲۱
رئیس اداره پیش بینی سازمان هواشناسی استان خراسان شمالی خبر داد:‌

کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوا در خراسان شمالی / برف و کولاک در راه استان

مهري هاشمي دوين با اشاره به اينكه جو ناپايدار طي امروز تا روز پنج شنبه در استان خراسان شمالي وجود دارد،‌گفت:‌ از لحاظ دمايي كاهش محسوس 10 تا 12 درجه اي تا صبح روز جمعه پیش بيني مي شود.
كاهش 12 درجه اي دماي هوا در خراسان شمالي / برف و كولاك در راه استان ,

مهری هاشمی دوین، رئیس اداره پیش بینی سازمان هواشناسی استان خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی و تصاویر ماهواره ای بیانگر جو ناپايدار طي امروز تا روز پنج شنبه در استان خراسان شمالي است.

وي ادامه داد: از اواخر وقت امروز با تشديد ناپايداري،‌ در مناطق شمالي و بخش هايي از مركز،‌شرق و غرب بارش پراكنده برف و موج دوم بارشها از صبح چهارشنبه و بيشتر در مناطق نيمه شمالي پیش بيني مي شود.

هاشمي دوين با اشاره به اينكه از لحاظ دمايي كاهش محسوس 10 تا 12 درجه اي تا صبح روز جمعه پیش بيني مي شود،‌ گفت:‌ طي اين مدت ارتفاعات و مناطق سردسير مه آلود با احتمال كولاك برف و براي چهارشنبه در بعضي ساعات افزايش وزش باد دور از انتظار نخواهد بود.

هاشمی دوین خاطر نشان کرد: طی 24 ساعت گذشته کمینه دمای بجنورد 3- درجه سانتی گراد و بیشینه دمای آن 7  درجه سانتی گراد بوده است.

این مقام مسئول اظهار داشت: هم استانی ها از ترددهای غیر ضرورت در جاده های استان ممانعت داشته باشند، همچنین در صورت تردد لوازم مورد نیاز برای فصل زمستان را به همراه داشته باشند.

 

انتهای خبر / رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک