پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۵۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ساعت ۱۲:۱۹

همسر باردار شهید رجایی در بیمارستان بستری شد

همسر استوار مجید رجایی که یک‌کودک سه ساله و یک کودک در راه دارد بعد از شنیدن خبر شهادت به شدت در معرض خطر قرار گرفته است و هم اکنون در بیمارستان بستری است.
همسر باردار شهید رجایی در بیمارستان بستری شد,

به گزارش عصر اترک، مراسم تشییع شهید رجایی، که در حمله اشرار مسلح به پاسگاه انتظامی کورین در سیستان بلوچستان شهید شده بود امروز در شهرستان فاروج زادگاه وی برگزار شد و همسر شهید رجایی قادر نشد در مراسم تشییع و تدفین همسرش شرکت کند و به بیمارستان منقل شده است.

علی رغم اعلام موضع قاطع علمای اهل سنت سراسر کشور، مولوی عبدالحمید که از آشوبگران روزهای اخیر اعلام حمایت کرده بود همچنان نسبت به هتک حرکت پرچم رسول الله و به شهادت رساندن مامور ناجا سکوت اختیار کرده است.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مجید رجایی امروز شنبه دهم اسفند ماه از چهارراه چری فاروج به سمت میدان مرکزی این شهر برگزار شد و بعد از تشییع برای خاکسپاری به زادگاهش در روستای نجف آباد منتقل شد.

حمله اشرار مسلح به پاسگاه کورین زاهدان، در شبانگاه هفتم اسفند ماه، باعث شهادت یک مامور و مجروح شدن یکی دیگر از مدافعان امنیت در سیستان و بلوچستان شد.

استوار یکم مجید رجایی، افسر نیروی انتظامی اهل نجف آباد فاروج از استان خراسان شمالی در درگیری‌های کورین زاهدان و در حال حفاظت از پاسگاه انتظامی به شهادت رسیده است.

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک