دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۵۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ساعت ۲۲:۰

واکسن روسی در برابر جهش‌های مختلف کرونا مقاوم است

چالش مقاومت واکسن‌های ساخته شده در برابر جهش‌های مختلف ویروس کرونا به یکی از موضوعات اصلی رسانه‌ها و مجامع علمی جهان تبدیل شده و در تازه‌ترین آزمایشات واکسن اسپوتنیک، مشخص شد که این ویروس در برابر گونه‌های جدید کرونا هم مقاوم است.
واکسن روسی در برابر جهش‌های مختلف کرونا مقاوم است,
بازتاب عملکرد واکسن‌های ساخته شده برای کرونا در برابر جهش‌های تازه این ویروس به یکی از اصلی‌ترین مباحث خبری رسانه‌های غربی بدل شده است و این رسانه‌ها تلاش می‌کنند جدیدترین تحقیقات را برای بررسی واکسنها بازنشر دهند؛ در این میان تازه‌ترین تحقیقات انجام شده روی واکسن اسپوتنیک روسیه سوژه این رسانه‌ها شده‌است.

رویترز در تازه‌ترین گزارش خود به آزمایشات صورت گرفته بر روی واکسن اسپوتنیک پرداخته که نتایج آن نشان می‌دهد واکسن اسپوتنیکV در برابر جهش‌های جدید ویروس کرونا مقاوم است.

بررسی مقاومت واکسن روسی در برابر گونه‌های جدید ویروس به دستور رئیس جمهور این کشور انجام شد و با این دستور مرکز تحقیقاتی گامالیای روسیه آزمایشات خود را بر روی واکسن آغاز کرد؛ نتایج تحقیات صورت گرفته به تازگی مشخص کرد که این واکسن در مقابل جهش‌های جدید ویروس کرونا از جمله شاخه‌هایی انگلیسی و آفریقای جنوبی کارایی دارد

 

انتهای پیام/ تسنیم 

 
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک