یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۵۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ساعت ۱۳:۳۲
بخشدار خبوشان:

طرح آشکار سازی ماشین آلات و ادوات کشاورزی در فاروج اجرا می شود

محمدعلی فتاحی گفت: در طرح آشکارسازی ماشین آلات کشاورزی ، مالکان ماشین آلات و ادوات کشاورزی ملزم به نصب علام آشکار سازی بر روی دستگاه های خود می شوند تا با افزایش ایمنی از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری شود.
طرح آشکار سازی ماشین آلات و ادوات کشاورزی در فاروج اجرا می شود,

به گزارش محمدعلی فتاحی بخشدار بخش خبوشان شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار صبح فاروج، اظهارکرد: این طرح در راستای اجرای مصوبات شورای ترافیک شهرستان، با هماهنگی فرمانداری شهرستان فاروج و همکاری ادارات راهداری و حمل و نقل، پلیس راه شیروان، بخشداری‌های مرکزی و خبوشان و محوریت جهاد کشاورزی انجام می شود. 

وی افزود: در این طرح مالکان ماشین آلات و ادوات کشاورزی ملزم به نصب علام آشکار سازی بر روی دستگاه های خود می شوند تا با افزایش ایمنی از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری شود.

فتاحی اظهار داشت: طرح آشکار سازی توسط جهاد کشاورزی شروع شده و به تدریج تمام مالکانی که حواله سوخت دستگاه خود را از مدیریت جهاد کشاورزی دریافت می کنند ملزم به نصب علائم آشکار ساز خواهند شد.

انتهای پیام/ م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک