چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۷۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ساعت ۱۳:۳۶
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی:

کلاس درس مناطق نارنجی خراسان شمالی حضوری نیست / برگزاری کلاس های حضوری مناطق آبی و زرد با ۱۰ نفر جمعیت

مهدی مودی با اشاره به اینکه براساس آخرین ارزیابی منتشر شده سه شهرستان بجنورد، شیروان و اسفراین در وضعیت رنگ بندی کرونایی نارنجی قرار دارند، گفت: در تمامی شهرهای نارنجی و قرمز کلاس های حضوری تشکیل نمی شود و آموزش به صورت مجازی پیگیری می شود.
کلاس درس مناطق نارنجی خراسان شمالی حضوری نیست / برگزاری کلاس های حضوری مناطق آبی و زرد با 10 نفر جمعیت ,

مهدی مودی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک  با بیان جزییات فعالیت مدارس در رنگ بندی های جدید کرونایی اظهار داشت: فعالیت آموزشی مدارس در مناطق آبی و زرد استان با رعایت پروتکل بهداشتی حضوری برگزار می شود.

وی ادامه داد: در تمامی شهرهای نارنجی و قرمز کلاس های حضوری تشکیل نمی شود و آموزش به صورت مجازی پیگیری می شود.

مودی اضافه کرد: لازم به ذکر است که در مناطق زرد و آبی خراسان شمالی نیز فعالیت‌ آموزشی برای دانش آموزان پایه ‌های اول و دوم ابتدایی با کلاس های درس دارای ۱۰نفر جمعیت همراه با رعایت نکات بهداشتی به صورت حضوری برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان هنرستانی استان نیز می توانند برای درس‌ های عملی با رعایت پروتکل‌های  بهداشتی در کلاس ‌ها حضور پیدا کنند، گفت: همچنین مدارس زیر ۵۰ نفر دانش آموز این استان نیز با رعایت نکات بهداشتی می‌ توانند به طور حضوری آموزش‌ های خود را ارائه دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی یادآور شد: با توجه به تشخیص شوراهای مدرسه و فرمانداری ‌ها مناطقی که از برنامه شاد محروم هستند که بیشتر نیز شامل مدارس روستایی و عشایری است می توانند کلاس درس را حضوری برگزار کنند.

وی گفت: براساس آخرین ارزیابی منتشر شده سه شهرستان بجنورد، شیروان و اسفراین استان خراسان شمالی در وضعیت رنگ بندی کرونایی نارنجی، شهرستان های مانه و سملقان، فاروج و جاجرم در وضعیت زرد و شهرستان راز و جرگلان  و گرمه در وضعیت آبی قرار دارند.

مودی عنوان داشت: 180 هزار دانش آموز خراسان شمالی در بیش از دو هزار باب آموزشگاه خراسان شمالی زیر نظر ۱۴هزار نفر معلم تحصیل می کنند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک