چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۷۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ساعت ۱۰:۴۳

اگر من را هم قبول ندارند، به خاطر کشور روی "افزایش جمعیت" کار کنید!

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خاطره‌ای را از دیدار خود با امام خامنه‌ای بازگو می‌کند اینکه از ایشان سوال پرسیده است "در جلسات روی چه موضوعی تأکید کنم؟ سیاست؟ اقتصاد؟ سبک زندگی؟" پاسخ رهبر انقلاب بسیار تامل‌برانگیز است.
اگر من را هم قبول ندارند، به خاطر کشور روی "افزایش جمعیت" کار کنید!,
حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی خاطره جالبی از دغدغه و مطالبه جمعیتی رهبر معظم انقلاب بازگو می‌کند که در جای خود قابل توجه است و اهمیت فوق‌العاده موضوع جمعیت و خطرات کاهش آن را عیان می‌کند.

 رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در بیان این خاطره می‌گوید: با حضرت آقا دیدار داشتم از حضرت آقا پرسیدم، من در جلسات روی چه موضوعی تأکید کنم؟ سیاست؟ اقتصاد؟ سبک زندگی؟

ایشان فرمودند: "بگویید مبلغین روی افزایش جمعیت کار کنند، بگویید اگر من را هم قبول ندارند، به خاطر کشورشان این کار را بکنند، به خاطر اسلام!"

 رهبر معظم انقلاب بارها از جمعیت به‌عنوان یک مقوله مهم یاد کرده‌اند و بر مسئله "افزایش جمعیت" تأکید کرده‌اند؛ جمعیت فارغ از همه دسته‌بندی‌ها یک موضوع ملی است و در ابعاد مختلف تاثیرگذار است، همه کشورها برای حفظ جمعیت جوان خود تلاش می‌کنند.

 

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک