چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۳۷۲۲۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ساعت ۱۱:۳۷

آمار بد تراکتور در بازی‌های خانگی/ یادگار امام بدون پرشورها ترسناک نیست

تیم فوتبال تراکتور در بازی‌های خانگی خود تا هفته بیستم تنها ۱۰ امتیاز از ۳۰ امتیاز ممکن را به دست آورده که این عملکرد خوبی برای شاگردان خطیبی به حساب نمی‌آید.
آمار بد تراکتور در بازی‌های خانگی/ یادگار امام بدون پرشورها ترسناک نیست,

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال تراکتور در هفته نوزدهم با تساوی بدون گل برابر مس متوقف شد تا روند نتایج نه چندان خوب این تیم در خانه در لیگ بستم ادامه پیدا کند. آن‌ها تا هفته نوزدهم، ۱۰ بار در خانه خود به مصاف حریفان رفته‌اند و تنها توانسته اند ۲ پیروزی برابر نساجی و پیکان به دست بیاورند. دو تیمی که در نیمه دوم جدول رده‌بندی قرار دارند و نشان می‌دهد که آن‌ها خیلی خوب نتوانسته‌اند از امتیاز میزبانی استفاده کنند.

تراکتور در ۸ دیدار دیگر، برابر سپاهان، استقلال، پرسپولیس و آلومینیوم اراک در خانه مغلوب شده است و برابر مس رفسنجان، پدیده، فولاد و نفت مسجدسلیمان به تساوی رسیده است. این به این معنی است که آن‌ها تنها ۱۰ امتیاز از ۳۰ امتیاز بازی‌های خانگی را به دست آورده‌اند و تنها ماشین‌سازی با ۶ امتیاز عملکرد بدتری نسبت به آن‌ها دارد. ورزشگاه یادگار امام و حضور پرشورهای تبریزی در آن برای حمایت از تیم خود، دیگر محل ترس رقبای تراکتور نیست و انگار سرخ های تبریزی راحت‌تر در خانه امتیاز می‌دهند. تراکتور در بازی‌های خارج از خانه ۱۷ امتیاز به دست آورده و تنها سپاهان نتایج بهتری را نسبت به این تیم تبریزی در خانه رقبا داشته است.

به نظر می‌رسد کرونا تاثیرمنفی‌اش را روی عملکرد تراکتور در بازی‌های خانگی گذاشته است و رسول خطیبی و شاگردانش باید به فکر این موضوع باشند که چطور اجازه ندهند امتیازها از تبریز خارج شوند. تراکتوری‌ها در تبریز تنها ۶ گل به ثمر رسانده‌اند و میانگین ۰.۶ گل در هر بازی را دارند؛ آمار گل‌زده آن‌ها در جدول بازی‌های خانگی، آمار خوبی نست و تنها سایپا با ۵ گل زده رویکرد بدتری نسبت به تیم تبریز داشته است.

باید دید واکنش و راه حل خطیبی نسبت به این موضوع در ۱۰ هفته باقی مانده چیست و با توجه به داشتن ۵ بازی خانگی در ادامه فصل، آیا تراکتور می‌تواند نمایش بهتری در یادگار امام ارائه دهد یا خیر.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک