چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۷۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ساعت ۱۲:۵۳

کرونا باری دیگر مراکز فرهنگی و هنری سه شهرستان خراسان شمالی را تعطیل کرد

در پی شدت گرفتن کرونا؛ فعالیت نگارخانه ها، سالن های سینما و نمایش، آموزشگاه های آزاد هنری و سینمایی و نمایشگاه های فرهنگی سه شهرستان خراسان شمالی تا اطلاع بعدی متوقف شد.
کرونا باری دیگر مراکز فرهنگی و هنری سه شهرستان خراسان شمالی را تعطیل کرد,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، براساس آخرین فهرست رنگ‌بندی کرونایی شهرها که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد، شهرستان‌های بجنورد، شیروان و اسفراین در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن قدردانی از اصحاب فرهنگ و هنر خراسان شمالی در رعایت نکات بهداشتی و عمل به توصیه‌های پیشگیرانه، بدینوسیله به اطلاع می رساند: نظر به اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا و ضرورت اجرای دقیق دستورالعمل فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی و پرهیز از شکل‌گیری تجمعات پرخطر به‌منظور اطمینان از قطع زنجیره انتقال بیماری، سالن‌های سینما، تئاتر، موسیقی، آموزشگاه‌های آزاد هنری و نمایشگاه‌های فرهنگی  از امروز(چهارشنبه) 18 فروردین در سه شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

 یادآور می شود، این ممنوعیت آموزش‌های حوزه فضای مجازی را در بر نمی‌گیرد و تنها شامل آموزش‌های حضوری (گروهی و انفرادی) است و از سرگیری و یا تمدید ممنوعیت فعالیت مراکز فوق تابع مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا است.

بر اساس آخرین فهرست اعلام شده رنگ‌بندی شهرها از نظر شیوع ویروس کرونا شهرستان های گرمه، جاجرم و فاروج نارنجی و شهرستان های مانه و سملقان و راز وجرگلان  زرد هستند.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک