چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۷۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ساعت ۱۶:۴۰

پشت پرده تناقضات در سخنان مسئولان دولتی!

رئیس دولت رسما اعلام می کند که پیک و جهش کرونا تمام شده است!

به گزارش عصراترک، بلافاصله کارشناسان و مسئولان اصلی مبارزه با ویروس کرونا اعلام می کنند در حال جهش و افزایش کرونا هستیم! در حد فاصل یکهفته آمار مبتلایان از 8 هزار نفر به 13 هزار نفر می رسند؛ و وضعیت رنگ بندی اغلب شهر قرمز می شود!

 از سویی دیگر در خبری رسمی اعلام می شود که رئیس جمهور با افزایش قیمت مرغ و کالاها مخالفت کرده است و بلافاصله چند روز بعد قیمت مرغ رسما افزایش می یابد و مبلغ 24 هزار قیمت گذاری می شود و از سوی دیگر خودروسازان با شروع سال جدید رسما قیمتها را افزایش می دهند و از طرف دیگر اعلام می شود که قیمت کرایه تاکسی، اتوبوس، مترو 35 درصد افزایش یافت!

با این تناقضات آیا نباید به مردم حق داد که اعتمادشان را از مسئولان سلب کنند؟! این عملکرد ابتدا بر خلاف شعار دولتی که با امید آفرینی به جامعه روی کار آمد و امروز با عملکرد بذرناامیدی را در جامعه منتشر می نماید.

 آیا تناقض در بیان و عمل سهوی است و یا دستهای پشت پرده  و آشنا فعالند تا القاء کنند که دولت هیچ کاره است و انگشت اتهام به سوی اصل نظام نشانه رود و کل نظام را ناکارآمد و  اعتماد مردم  به کل مسئولان نظام ساقط نماید؟! بدون شک بازخورد این رفتارها جز ناامیدی مردم از مسئولان آورده ای به همراه ندارد و یقینا این نتیجه،  خیانتی آشکار به نظام مقتدرِ مظلوم است!
 آیا دشمنان قسم خورده نظام اگر می خواستند مردم را نسبت مسئولان بدبین کنند می توانستند تا این حد  در کارشان موفق باشند؛ هرچند دشمنان سالهاست در پی رسیدن به این آرزو بوده و هستند که یقیناً اگر واسطه و یا ساده اندیشان داخلی نباشند ، این آرزو بیشتر سرابی بیش برای آنان نیست اما چه می توان نگاشت که:" امان از دستهای پشت پرده و طرحهای پشت درهای بسته!"
علی_صالحی_زاده

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک