چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۳۷۲۳۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ساعت ۲۲:۳۲
رییس سازمان صمت خراسان شمالی اعلام کرد:

تامین اقلام غذایی ویژه ماه رمضان برای استان/ذخیره اقلام اساسی مورد تقاضای صنوف استان در انبارها

رییس سازمان صمت خراسان شمالی گفت: در استان اقلام غذایی مورد تقاضا برای ماه رمضان از جمله خرما، برنج، روغن و مرغ تامین شده اند که پس از تعیین نرخ آنان در بازار توزیع خواهند شد.
تامین اقلام غذایی ویژه ماه رمضان برای استان/ذخیره اقلام اساسی مورد تقاضای صنوف استان در انبارها,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، حسین حاجی بگلو، رییس سازمان صمت خراسان شمالی در جمع خبرنگاران در زمینه تامین اقلام اساسی مورد نیاز بازار استان برای ماه رمضان اظهار کرد: برای ماه رمضان امسال 300 تن خرما تامین شده است که پس از نرخگذاری در کمیته نرخگذاری استان در بازار توزیع می شود.

حاجی بگلو همچنین عنوان کرد: برای ماه رمضان امسال 400 تن برنج هندی، 350 تن شکر، 302 تن روغن صنف و صنعت، 802 تن روغن خانوار، 31 تن گوشت قرمز و هزار و 800 تن مرغ ( توزیع روزانه 60 تن ) تامین شده اند که توزیع خواهند شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار عصر اترک مبنی بر گلایه صنوف استان در اسفند ماه 99 نسبت به کاهش سهمیه اقلام اساسی مواد غذایی مورد تقاضای آنان از جمله شکر، روغن به منظور تولید محصول و یا ارائه خدمات به مشتریان نیز اعلام کرد: طرح موضوع کمبود اقلام اساسی مورد تقاضای صنوف استان در سال گذشته را قبول ندارم.

وی گفت: با توجه به اینکه نوسانات قیمت ها در سال 99 یک جو روانی را در بازار بوجود آورده بود، صنوف به احتکار اقلام اساسی مورد نیاز کارگاه ها و واحدهای خدماتی خود روی آوردند که این رویه درخواست کاذب تامین اقلام اساسی و ایجاد بی نظمی در میان صنوف استان را بوجود آورد.

رییس سازمان صمت خراسان شمالی افزود: این در حالی بود که در سال گذشته اقلام اساسی مورد نیاز صنوف استان را تامین کرده بودیم، با این وجود، صنوف درصدد برآمدند که تا حد امکان اقلام مورد نیاز خود از جمله شکر، روغن و آرد را از سهمیه خانواری که قیمت کمتری نسبت به قیمت سهمیه صنوف داشتند، تامین کنند.

حاجی بگلو خاطر نشان کرد: در حال حاضر در انبارها سهمیه شکر، روغن خانوار و روغن صنوف و آرد برای پاسخ به نیاز صنوف و خانوار موجود است.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک