چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۲۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۳۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ساعت ۱۴:۲۵
امام جمعه شهرستان فاروج:

اعتماد به غرب هیچگاه جواب نخواهد داد

امام جمعه فاروج گفت: مذاکره کنندگان در برجام هر امتیازی خواستند در قالب مذاکره از ما گرفتند، اقتصاد ما را وابسته به برجام کردند و بعد هم از آن خارج شدند، بنابراین دولتمردان باید بدانند که اعتماد به غرب هیچگاه جواب نخواهد داد.
اعتماد به غرب هیچگاه جواب نخواهد داد,

به گزارش خبرنگار عصراترک از فاروج حجت الاسلام والمسلمین نوروزی امام جمعه فاروج در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر فاروج گفت: هر امتیازی خواستند در قالب مذاکره از ما گرفتند، اقتصاد ما را وابسته به برجام کردند و بعد هم از برجام خارج شدند، دولتمردان باید بدانند که اعتماد به غرب هیچگاه جواب نخواهد داد.

وی افزود: این دولت تجربه ای برای اعتماد به غرب شد که بعد از این، دولت های جمهوری اسلامی بدانند اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد.

حجت الاسلام ولمسلمین نوروزی گفت: باید هوشیار باشیم که دشمنان ما برخی از ناکارآمدی ها را بر سر جوانان ما نکوبند. اگر امروز دچار مشکلاتی هستیم به خاطر این است به همان اصول که معتقد هستیم پایبند نبوده ایم، ما اگر موفق عمل کنیم می‌توانیم زندگی خوبی داشته باشیم و با استکبار هم مبارزه کنیم.

نوروزی گفت: جایگاه خانواده و تحکیم خانواده بسیار مسئله مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای شود و مشکلات جوانان بویژه موانع پیشروی آنان برای تشکیل خانواده و ازدواج بر طرف شود.

خطیب جمعه فاروج گفت: دولت سیزدهم باید از تجربه دولت های قبل استفاده کند و انشالله به ضروریاتی که برای یک دولت خدمتگذار لازم است توجه خواهد کرد.

 

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک