یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰/۱۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ساعت ۸:۵۶
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی خراسان شمالی عنوان کرد:

در روزهای بحرانی کرونا، از انجام خریدهای غیرضروری خودداری کنید

علیرضا نوروزیان با اشاره به اینکه در روزهای شیوع موج پنجم کرونا تا حد امکان از انجام خرید های غیرضروری خودداری کنید، گفت: در صورت نیاز به حضور در مراکز خرید رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت کامل مدنظر قرار گیرد.
در روزهای بحرانی کرونا، از انجام خریدهای غیرضروری خودداری کنید,

علیرضا نوروزیان، مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی خراسان شمالی در گفتگو با عصراترک در رابطه با نکات مورد نیاز در زمان خرید در روزهای بحرانی کرونای دلتا اظهار داشت: در صورتی که خرید غیرضروری است، از انجام آن خودداری شود، زیرا وضعیت کرونا در استان به حالت بحرانی درآمده است.

 

وی ادامه داد: در صورتی که وسیله مورد نیاز جهت خرید ضروری بوده، حتما در زمان حضور در شهر از ماسک استفاده شود و فاصله مناسب با بقیه افراد در زمان ایستادن در صف انتظار در نظر داشته باشید.

 

این مقام مسئول ضمن تاکید از اینکه تبادل اسکناس بین خریدار و فروشنده انجام نشود، توضیح داد: تا حد امکان در انجام خریدهای ضروری از کارت عابر بانک استفاده شود، علاوه بر این کارت را خودتان در دست داشته باشید و رمز را توسط دستکش یا دستمال کاغذی وارد کنید و از هر گونه ارتباط مستقیم دست با دستگاه کارتخوان جلوگیری شود.

 

مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی خراسان شمالی عنوان کرد: هنگام برداشتن اجناس و کالاها، هنگام باز کردن درب مغازه و هنگام استفاده از عابربانک و دستگاه پوز حتما از دستکش استفاده کنید یا بلافاصله دستان را پس از لمس، با الکل ضدعفونی کنید.


نوروزیان خاطرنشان کرد: در هنگام بازگشت به خانه حتما دست ها را به مدت 20 ثایه شستشو دهید و محصولات خریداری شده را نیز ضدعفونی کنید.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک