یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰/۱۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ساعت ۹:۱۶

توزیع روزانه ۵۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع روزانه 50 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در قالب اجرای طرح اطعام حسینی در ماه محرم و صفر خبر داد.
توزیع روزانه 50 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان شمالی,

به گزارش گروه دريافت خبر عصراترك،‌ مجید الهی راد بابیان اینکه در راستای اجرای طرح اطعام حسینی 72 آشپزخانه تهیه و پخت غذای نیازمندان و مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان را بر عهده‌دارند خاطرنشان کرد: از طریق این آشپزخانه 500 هزار پرس غذای گرم تهیه و در بین نیازمندان در دهه اول محرم می‌شود. پیش‌بینی‌شده است.


وی افزود: پویش اطعام حسینی در قالب تهیه، طبخ و توزیع غذای گرم میان نیازمندان با مشارکت هیئت‌های عزاداری، حسینیه‌ها، مساجد، موسسه‌های خیریه و کمک‌های مردم نیکوکار استان خراسان شمالی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اجرا می‌شود.


وی یادآور شد: تمام خیرانی که تمایل به مشارکت در کمک به نیازمندان در این ماه رادارند می‌توانند با شماره‌گیری #058*8877* و یا واریز به شماره کارت 6037997950030610 کمک‌های خود را اهدا کنند.


انتهای پیام/ رحماني 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک