دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰/۱۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ساعت ۱۰:۵۷
فرمانده انتظامی شیروان:

کشف بیش از ۲۹ تن انواع غلات احتکار شده در شیروان

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان گفت: انبار انواع غلات به مقدار 29 تن و 600 کیلوگرم مواد احتکار شده به ارزش یک میلیارد و 800ميليون ريال در این شهرستان کشف شد.
کشف بیش از 29 تن انواع غلات احتکار شده در شیروان  ,

محمد روهنا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شیروان با اعلام جزئیات این خبر گفت: در راستاي اجراي طرح مبارزه با کالاي قاچاق و محتکران اقلام مصرفی و پس از شناسایی انبار برنج احتکار شده در يكي از محله‌هاي شهرستان شیروان، بلافاصله موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پلیس امنیت قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پلیس امنيت با همکاری ماموران اداره صمت و اتاق اصناف براي بررسی صحت و سقم موضوع به محل مورد نظر اعزام و پس از بازرسی انبار مورد نظر موفق شدند تعداد 561 کیسه معادل 28 تن و 50 کیلوگرم گندم قرمز ، 20 کیسه معادل یک تن سویا و 12 کیسه معادل 600 کیلوگرم احتكار شده را کشف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اينکه در این زمینه واحد صنفی مذکور پلمب گردید، اظهار داشت: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالای مکشوفه یک میلیارد و 800 ميليون ريال برآورد شده است.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک