یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰/۱۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۴۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ساعت ۹:۵
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان عنوان کرد:

کمک ۳۰ میلیارد ریالی قرارگاه مواسات مانه سملقان برای مقابله با کرونا

سعید وطن دوست از اجرای طرح هایی با 30 میلیارد ریال اعتبار در راستای مقابله با کرونا در شهرستان مانه و سملقان در قالب قرارگاه مواسات و کمک مومنانه شهرستان با همکاری خیران خبر داد و گفت: این طرح در قالب اهدای بسته های معیشتی، توزیع غذای گرم و اعطای وام اشتغال به آسیب دیدگان از کرونا انجام شد.
کمک 30 میلیارد ریالی قرارگاه مواسات مانه سملقان برای مقابله با کرونا ,

سعید وطن دوست فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان درگفت و گو با خبرنگار عصراترک از مانه و سملقان اظهارکرد: از ابتدای مرداد ماه طرح توزیع چهار هزار و 500 سبد معیشتی به ارزش دو میلیارد ریال در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا را داشتیم. 


وی افزود: قربانی پنجاه راس دام سبک به ارزش ششصد میلیون ریال، توزیع هشتاد هزار پرس غذای گرم تحت قالب طرح اطعام مهدوی به ارزش دوازده میلیارد ریال از دیگر اقدامات این قرارگاه  بوده است.

 

وطن دوست، اهدای 35 سری جهیزیه به ارزش ده میلیارد و پانصد میلیون ریال، اهدای سی عدد لوازم خانگی به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال، اعطای دو وام اشتغال زایی به ارزش یک میلیارد ریال و احداث و مرمت 6منزل مسکونی را از دیگر اقدامات قرارگاه مواسات و کمک مومنانه شهرستان در مرداد ماه امسال در راستای کاهش آسیب های کرونا نام برد.

 

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک