جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۹/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۴۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ساعت ۱۳:۱۱
نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی:

اسامی افراد پیشنهادی برای استانداری خراسان شمالی، تکذیب شده است/ استان از مدیریت های کوتاه مدت آسیب زیادی دیده است

محمد وحیدی در رابطه با لیست استانداران پیشنهادی که در فضای مجازی منتشر شده است، توضیح داد: ما نیز این اسامی را تنها در فضای مجازی دیده ایم، برای هیچ استانی این اسامی واقعی نیست و دولت و مجمع نمایندگان این موضوع را تکذیب می کنند.
 اسامی افراد پیشنهادی برای استانداری خراسان شمالی، تکذیب شده است/ استان از مدیریت های کوتاه مدت آسیب زیادی دیده است,

محمد وحیدی، عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصراترک در رابطه با انتشار اخباری مبنی بر تغییر استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: تغییر استاندار یا سایر پست های مدیریتی برعهده دولت است و هر سیاستی که آیت الله رئیسی در پیش بگیرد، اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون مطلبی در خصوص تغییر استانداران یا انتخاب افراد بومی و غیربومی مطرحدنشده است، گفت: قطعا شاخص هایی همچون انقلابی بودن، جهادی بودن، علمی و تخصصی بودن، اشراف به مسائل کشور و همراهی با جریان مدیران رده بالا در انتخاب استانداران مدنظر خواهد بود.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت تاکنون فردی را برای استانداری خراسان شمالی پیشنهاد نداده است، ادامه داد: طبق گفته وزیر کشورکه در مجلس شورای اسلامی مطرح شد، انتخاب استانداران با هماهنگی نمایندگان و افراد با نفوذ در استان ها انجام خواهد شد.

وحیدی با اشاره به اینکه اگر تغییر استاندار در دستور کار قرار گیرد، باید ظرفیت افراد دیده شود، گفت: باید شاخص هایی گذاشته شود که فرد مورد نظر بتواند استان را برای دوره نسبتا طولانی مدیریت کند.

وی خاطرنشان کرد: مهم ترین خواسته نمایندگان از دولت این بوده که به دنبال تغییرات روزمره نباشند، چرا که استان خراسان شمالی آسیب های زیادی از مدیریت های  کوتاه مدت طی سال های گذشته خورده است که بر این نکته در سفر مقام معظم رهبری هم تاکید شد و خواستار تثبیت مدیریت ها در خراسان شمالی هستیم.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی گفت: هر مدیر در خراسان شمالی اگر بخواهد فاصله های کوتاه مدت مدیریت داشته باشد، شکست خورده است و قطعا نمی تواند برای اهدافی که طراحی می کند موفق باشد و تنها ممکن است برنامه ریزی های کوتاه مدتی داشته باشد که با تغییر، مورد قبول نفر بعدی نیز قرار نگیرد.

وی در انتها در رابطه با لیست استانداران پیشنهادی که در فضای مجازی منتشر شده است، توضیح داد: ما نیز این اسامی را تنها در فضای مجازی دیده ایم، برای هیچ استانی این اسامی واقعی نیست و دولت و مجمع نمایندگان این موضوع را تکذیب می کنند.


انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک