جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۹/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۴۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ساعت ۹:۲۷

بازتاب ماموریت موفق کشتی ایرانی در رسانه‌های صهیونیستی: نصرالله وعده خود را عملی کرد

سخنان سید حسن نصرالله درباره رسیدن کشتی حامل سوخت ایرانی به مقصد و توزیع قریب الوقوع محموله آن میان لبنانی‌ها بازتاب زیادی در رسانه‌های صهیونیستی داشت.
بازتاب ماموریت موفق کشتی ایرانی در رسانه‌های صهیونیستی: نصرالله وعده خود را عملی کرد,

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، رسانه‌های صهیونیستی بلافاصله بعد از پایان سخنرانی شب گذشته سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان و به ویژه بخش مربوط به کشتی‌های حامل سوخت ایران که محموله خود را از طریق سوریه به لبنان منتقل می‌کنند و موفقیت حزب الله در محافظت از کشتی اول را بازتاب و مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

در همین راستا وب سایت عبری زبان «والا» و روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت بخش‌هایی از این سخنان سیدحسن نصرالله را منتشر کردند.

«روعی قیس» کارشناس امور عربی در شبکه «کان» رژیم صهیونیستی اظهار داشت که در سایه بحران سوریه و بحران اقتصادی لبنان نصرالله طی هفته‌های اخیر به لبنانی‌ها وعده داد که کشتی‌های حامل سوخت از سمت ایران به لبنان می‌آیند و امشب (دوشنبه) تاکید کرد که نخستین نفتکش ایرانی به مقصد رسیده است.

وی تصریح کرد که با این کار نصرالله وعده خود را عملی کرد.

این کارشناس صهیونیست ادامه داد، نصرالله گفت که این سوخت پنج شنبه به لبنان می‌رسد و قول می دهیم که اولین کشتی آخرین کشتی نخواهد بود.

وی همچنین تاکید کرد که حزب الله با وجود تهدیدهای اسرائیل در محافظت از کشتی اول موفق شد.

شب گذشته دبیرکل حزب الله از ورود اولین کشتی حامل سوخت ایران به بندر بانیاس سوریه خبر داد و افزود امروز بارگیری محموله‌های این کشتی به پایان می‌رسد.

وی گفت به دلیل اینکه برخی از طرف‌ها در تنگنا قرار نگیرند، حزب الله تصمیم گرفت که نفتکش را به سوریه بفرستد.

سید حسن نصرالله افزود سوریه حرکت کشتی در بندر بانیاس را تسهیل کرد تا محموله تخلیه شده و بعد از آن به مرز لبنان منتقل شود و در این مسیر، امنیت تانکرهای نفت را تأمین کرد.

سید حسن نصرالله گفت محموله کشتی اول، پنجشنبه این هفته وارد البقاع (در لبنان) خواهد شد و در مخازن مشخص شده در بعلبک انبار خواهد شد.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک