جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۹/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۴۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ساعت ۱۲:۴

جزئیاتی از&#۱۶۰;جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با وزیر اقتصاد/قیمت اجناس در بازار کنترل می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به تشریح جزئیاتی از جلسه مشترک کمیسیون اقتصادی در مجلس با وزیر اقتصاد پرداخت.
جزئیاتی از جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با وزیر اقتصاد/قیمت اجناس در بازار کنترل می‌شود,
 

علیرضا زندیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  سنندج  به تشریح جزئیاتی از جلسه مشترک کمیسیون اقتصادی در مجلس با وزیر اقتصاد پرداخت و اظهار داشت: در این جلسه که معاونان وزیر اقتصاد نیز حضور داشتند، وضعیت و شرایط اقتصادی و فعالیت گمرکات و ترخیص کالاها در بنادر و انبارها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 وی از بررسی وضعیت منابع نیروی انسانی در ادارات اقتصادی و دارایی و علت تورم و افزایش قیمت کالاهای اساسی در سطح کشور خبر داد و افزود: در این جلسه تصمیماتی گرفته شده که امیدواریم به زودی شاهد کنترل قیمت اجناس در بازار باشیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همچنین نحوه محاسبه مالیات‌ها، سهام عدالت،  یارانه‌ها و اوضاع ارز و بورس بررسی شد، تصریح کرد: این‌روزها تنها امید مردم به ویژه قشر ضعیف جامعه به دولت سیزدهم و آیت‌الله رئیسی است و چشم‌انتظار کاهش قیمت اجناس و ساماندهی وضعیت نابسامان کنونی بازار هستند.

وی با تأکید بر ضرورت تامین و کاهش قیمت نهاده‌های دامی و کنترل بازار گفت: متأسفانه نظارتی بر بازار نیست که باید با همکاری مسئولان متولی، نظارت‌ها بیشتر و بساط فعالیت دلالان برچیده شود.

زندیان تامین اعتبار اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان و همسان‌سازی حقوق را ضروری خواند و اظهار کرد: باید مطالبات این قشر زحمت‌کش پرداخت شود.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف از اینکه این‌روزها به دلیل عدم انتخاب استاندار جدید کردستان، ادارات رها شده و مسئولان تنها به فکر ماندن در مسئولیت خود هستند که باید هر چه سریع‌تر استاندار تعیین شود.

انتهای پیام/486/ ع

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک