جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۹/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ساعت ۱۲:۴۹
فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد خبر داد:

کشف ۲ کیلو مواد مخدر و دستگیری ۵ متهم در بجنورد

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از کشف 2 کیلو و 15 گرم تریاک و دستگیری 5 نفر متهم خبر داد و گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه حمل و انتقال مواد مخدر به صورت بلعی فعالیت می کنند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.
کشف 2 کیلو مواد مخدر و دستگیری 5 متهم در بجنورد ,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، سرهنگ مسعود وحیدی با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه حمل و انتقال مواد مخدر به صورت بلعی فعالیت می کنند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت. 


وی با اشاره به اینکه این افراد با استفاده از یک دستگاه اتوبوس مسافربری در حال انتقال مواد مخدر بودند، افزود: با هوشیاری ماموران پاسگاه انتظامی اسدلی، اتوبوس مورد نظر متوقف و مورد بازرسی قرار گرفت. 


فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد با بیان اینکه در این رابطه 5 نفر از قاچاقچیان مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان مقدار 2 کیلو و 15 گرم تریاک را به صورت بلعی حمل می کردند که تمام این مواد توسط ماموران کشف و متهمان نیز بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. 


سرهنگ وحیدی با اشاره به اینکه پلیس با جدیت در مقابل سوداگران مرگ ایستاده و هرگز اجازه نخواهد داد تا مجرمان و خصوصا سوداگران مرگ به اهداف خود دست پیدا کنند و از مردم عزیز نیز همواره انتظار می رود در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند. 

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک