یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰/۱۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ساعت ۱۳:۵۶

۹۵ درصد از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی واکسینه شدند

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از ثبت نام ۱۵۰ نفر از دانشجویان عضو ستاد فعالیت‌های جهادی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی، شورای صنفی و تشکل‌های دانشجویی در طرح مجاهدین واکسیناسیون خبر داد.
۹۵ درصد از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی واکسینه شدند,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، اکبر صولتی با اشاره به روایتی از حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام که فرموده: «افعلوا الخیر ولا تحقّروا منه شیئاً، فانّ صغیره کبیر و قلیله کثیر». (کار خیر انجام دهید و هرگز چیزی از آن کوچک مشمارید چرا که کوچکش بزرگ و کمش افزون است) اضافه کرد: پویش فراخوان عمومی طرح مجاهدین واکسیناسیون ویژه دانشجویان گروه علوم پزشکی، از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت با هدف استفاده از ظرفیت دانشجویان در تسریع امر واکسیناسیون کرونا آغاز شده است و دانشجویان این دانشگاه تاکنون مشارکت خوبی داشته اند و امیدوارم طی روزهای آینده در استقبال گسترده تری دانشجویان ما به این پویش بپیوندند.

وی اضافه کرد: از دانشجویان ثبت نام شده در این طرح نیز در ۴پایگاه واکسیناسیون واقع در سطح استان بکارگیری و در بخش های پذیرش و ثبت نام متقاضیان فعالیت خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه حدود ۹۵ درصد از دانشجویان علوم پزشکی خراسان شمالی در همه مقاطع تحصیلی، واکسینه شده‌اند، اظهار کرد: عمده واکسن‌هایی که برای ترزیق به دانشجویان استفاده کرده‌ایم بیشتر از نوع سینوفارم، اسپوتنیک‌ و آسترازانکا بوده است و سایر دانشجویانی که به هر دلیل تاکنون واکسینه نشده اند می توانند در صورت تمایل هرچه سریعتر اقدام کنند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک