دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰/۱۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ساعت ۱۴:۱۰

ممنوعیت پیاده‌روی دهه آخر صفر در جاده‌های خراسان رضوی/ سفرهای زیارتی فقط از ناوگان حمل‌ونقلی انجام خواهد شد

گروه استان‌ها ـ ‌رئیس پلیس راه خراسان رضوی از منوعیت پیاده‌روی دهه آخر صفر در جاده‌های استان خبر داد و گفت: امسال هیچ طرحی در این زمینه ‌نخواهیم داشت.
ممنوعیت پیاده‌روی دهه آخر صفر در جاده‌های خراسان رضوی/ سفرهای زیارتی فقط از ناوگان حمل‌ونقلی انجام خواهد شد,
سرهنگ حسین میش‌مست با بیان اینکه طبق هماهنگی با ستاد اربعین، دهه آخر صفر در استان‌ سفرهای زیارتی از طریق ناوگان حمل‌ونقلی انجام خواهد شد، اظهار داشت: به همین منظور نیروهای پلیس راه در محورهای مواصلاتی استان ‌‌تقویت شده‌اند ‌‌و تعدادی نیز در ترمینال مشهد مستقرند تا مردم برای جا‌به‌جایی با مشکلی مواجه نشوند.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی با تأکید بر اینکه اتوبوس‌ها باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و تنها 50 درصد ظرفیت خود مسافر حمل کنند‌، افزود: تمام تلاشمان را برای جلوگیری از پیاده‌روی با توجه به شدت کرونا به‌کار خواهیم گرفت.

به گزارش تسنیم، سید‌حمید موسوی دبیر ستاد مقابله با کرونای خراسان رضوی چندی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اعلام کرده بود‌: تصمیم برای مسدود کردن راه‌های منتهی به مشهد در اختیار ستاد استانی نیست، اما ‌پیشنهاد این موضوع در قالب نامه به ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی ارائه شده است ‌و منتظر پاسخ این پیشنهاد هستیم، اما در نهایت بعد از ابلاغ ستاد ملی کرونا به‌دنبال این هستیم که به‌خصوص در مشهد مسدودسازی انجام شود که شاهد حضور گسترده و غیرقابل کنترل زائران نباشیم.

انتهای پیام/ش+

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک