یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰/۱۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۴۴۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ساعت ۱۱:۵۸

حکم انفصال از خدمت یک رئیس فدراسیون تایید شد/ کناره‌گیری اجباری!

یکی از روسای فدراسیون‌های ورزشی که عملکرد موفقی نیز در مدت حضور خود در این فدراسیون داشته است، به دلیل مشکلی که چند سال قبل برایش ایجاد شده باید صندلی ریاست را ترک کند!
حکم انفصال از خدمت یک رئیس فدراسیون تایید شد/ کناره‌گیری اجباری!,

چند سال پیش و زمانی که یکی از رؤسای فعلی فدراسیون‌ها در مسئولیت دیگری حضور داشت مشکلاتی در مورد یک پرونده مالی برایش ایجاد شد که همان زمان ابهامات در مورد وی برطرف و این فرد مسئول به فعالیت‌هایش در ورزش ادامه داد.

این رئیس فدراسیون از حدود سه سال پیش عزم ریاست در یکی از فدراسیون‌ها کرد و مراحل قانونی ثبت نام و انتخابات هم به روال عادی و بدون هیچ مشکلی برگزار شد و وی ریاست این فدراسیون را برعهده گرفت.

در حالی که رئیس جوان امورات فدراسیون را به خوبی پیش می‌برد و شرایط تیم‌های ملی تحت مدیریت او هم مطلوب بود، رسیدن نامه‌ای به وی اوضاع را بحرانی کرد.

در این نامه تاکید شده بود که این رئیس به دلیل مشکلات و ابهامات مالی که در پرونده چند سال قبل وجود داشته است باید از مسئولیتش کناره گیری کند. اعلام حکم انفصال از خدمت این رئیس را دچار مشکل کرد با این حال او تصمیم گرفت به رأی صادره اعتراض کند تا مشکلش حل شود.

پیگیری‌های رئیس فدراسیون برای حل این مشکل به جایی نرسیده و رأی انفصال از خدمت تأیید شد تا این رئیس آرام و بی حاشیه ناچار به ترک مسئولیت خود در آینده‌ای نزدیک شود.

در این مورد گفته می‌شود یکی از قهرمانان مطرح این رشته به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب خواهد شد تا شرایط برگزاری انتخابات برای رئیس آینده را فراهم کند.

باید دید وزارت ورزش که حمید سجادی را به عنوان وزیر در رأس امور خود می بیند اما هنوز معاونانش مشخص نشده اند چه تدبیری این حل این مشکل خواهند کرد.

به نظر می‌رسد با توجه به شرایط اساسنامه جدید فدراسیون‌ها و تصمیم مسئولان ورزش برای عبور از دوران سرپرستی، وزارت ورزش به دنبال برگزاری هر چه سریع‌تر انتخابات این فدراسیون خواهد بود تا رئیس جدید در کمترین فاصله زمانی انتخاب شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک