جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ساعت ۱۰:۵۵
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج:

۲۴۰ جلد کتاب به روستاها و مناطق محروم فاروج اهدا شد

حسن رضوانی گفت: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و توجه به مناطق محروم و روستاهای شهرستان 240 جلد کتاب به ارزش بیش از 30 میلیون ریال به مناطق محروم شهرستان فاروج اهدا شد.
 240 جلد کتاب به روستاها و مناطق محروم فاروج اهدا شد,

 حسن رضوانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار عصراترک در فاروج اظهارکرد:  توجه به ظرفیت‌های مناطق محروم و روستاها از اولویت های این اداره در سال جاری است.

وی افزود: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و توجه به مناطق محروم و روستاهای شهرستان 240 جلد کتاب به ارزش بیش از 30 میلیون ریال به مناطق محروم شهرستان فاروج اهدا شد.

رضوانی گفت: در این اقدام که به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی بود کتاب‌هایی با مضامین مختلف دینی و مذهبی، اجتماعی به پایگاه های مقاومت بسیج ،مدارس و کتابخانه های شهرستان در مناطق محروم اهداء شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد فاروج اظهار داشت: طرح آموزش رایگان هنر نیز در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته شهرستان از دیگر برنامه های این اداره با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که طی فرایندی صورت خواهد پذیرفت.

وی افزود: مهلت ثبت نام این طرح 15 آذر ماه بوده و علاقمندان به فعالیتهای هنری می توانند از طریق سامانه amozesh.azmonhonar.ir  نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از آموزش رایگان بهره مند شوند.

 

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک