یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۴۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ساعت ۸:۴۰
سرپرست فنی و حرفه ای شهرستان مانه و سملقان خبر داد:

پیوند مهارتی دانشگاه پیام نور و فنی و حرفه ای مانه و سملقان

شهاب الدین امیدیان از امضای تفاهم نامه همکاری با دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: این تفاهم نامه به منظور تربیت ، آماده سازی و ارتقاء دانش مهارتی و اجرای طرح ملی ارتقاء شایستگی دانشجویان و دانش آموختگان با رویکرد رفع نیاز بازار کار شهرستان به نیروی متخصص و کارآمد منعقد شد.
پیوند مهارتی دانشگاه پیام نور و فنی و حرفه ای مانه و سملقان,

شهاب الدین امیدیان، سرپرست فنی و حرفه ای شهرستان مانه و سملقان درگفت و گو با خبرنگار عصراترک از مانه و سملقان از امضای تفاهم نامه همکاری با دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: این تفاهم نامه به منظور تربیت ، آماده سازی و ارتقاء دانش مهارتی  و اجرای طرح ملی ارتقاء شایستگی دانشجویان و دانش آموختگان با رویکرد رفع نیاز بازار کار شهرستان به نیروی متخصص و کارآمد منعقد شد.

امیدیان، توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی در راستای برآوردن نیازشهرستان به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی،مهارتی و حرفه ای را از اهداف این تفاهم نامه دانست.

وی افزود: نیاز سنجی، تدوین و بازنگری استانداردهای آموزش شغل و توسعه همکاری های علمی، پژوهشی و مهارتی با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های طرفین در راستای تقویت شایستگی های عمومی، تخصصی و فنی از دیگر اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه است.

وی همچنین همکاری در تهیه اطلس مشاغل، بازنگری استانداردهای آموزشی، پیگیری صدور مجوز ایجاد مرکز tmc ، انجام فعالیتهای پژوهشی، فراهم سازی زمینه  ارائه مشاوره شغلی از تعهدات مرکز اموزش فنی و حرفه ای است. 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک