یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ساعت ۱۴:۳۶
امام جمعه آشخانه گفت:

تحکیم خانواده اولویت اول کشور است

امام جمعه آشخانه با بیان اینکه تحکیم خانواده برای ملت ما اولویت اول است، گفت: برای حفظ و تحکیم خانواده و جوانان ایرانی از دامهای دشمن و انحرافات فکری و اعتقادات باید مدیران فرهنگی کشور با ترویج نماز در جوامع هدف تدبیری اساسی بیاندیشند.
تحکیم خانواده اولویت اول کشور  است,

به گزارش خبرنگار عصر اترک از مانه و سملقان حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شریعتی نژاد امام جمعه آشخانه در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: امروز وظیفه همه دستگاه‌های فرهنگی کشور اینست که در راستای تعالیم دین و گسترش فرهنگ ارزش‌های دین و انقلاب در بین نسل جوان جدی و کوشا باشند.

 

وی تاکید کرد: خانواده در تیر رس فرهنگ مستهجن غرب واروپا قرار گرفته و آنان برای ویران کردن خانواده ایرانی و مسلمان نقشه ها و توطئه ها دارند اما ما که فرهنگ غنی داریم بی تفاوت از کنار آن عبور می‌کنیم.

 

امام جمعه آشخانه گفت: تحکیم خانواده برای ملت ما اولویت اول است بنابر این برای حفظ و تحکیم خانواده و جوانان ایرانی از دامهای دشمن و انحرافات فکری و اعتقادات باید مدیران فرهنگی کشور اعم  از آموزش و پرورش و دانشگاه و وزارت و ارشاد و سازمان تبلیغات و دفتر تبلیغات و حوزه های علمیه با ترویج نماز در جوامع هدف تدبیری اساسی بیاندیشند زیرا که نماز می تواند جامعه را از انحرافات فحشاء و منکرات حفظ نماید.

وی در ادامه  گفت: ولادت حضرت زینب سلام الله که درس صبر و استقامت را به بشریت آموخت به جامعه بانوان کشور و پرستاران تبریک می‌گویم .

وی گفت: همچنین تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان حضرت امام خمینی ره در سال ۱۳۶۳ به همه ارگان ها وسازمان های  فرهنگی کشورتبریک می گویم و  مجدانه درخواست دارم  تابامدیریت انقلابی وتدابیر درست فرهنگی به مسائل اولویت دار فرهنگی رسیدگی شود و از موازی کاری به شدت اجتناب شود و برای رسیدن به اهداف بلند فرهنگی کشور از اندیشه و فکر جوانان و اساتید حوزه و دانشگاه بهره‌مند شویم.

وی تاکید کرد: امروز که دشمنان برای بی اعتماد کردن مردم نسبت به انقلاب و ناامید کردن جوانان در حال تلاش فرهنگی هستند و می‌خواهند جوان ما را از درون بی هویت کنند ؛ وظیفه مدیران فرهنگی این است که با تعالیم دین فکر و اندیشه آنان را تقویت کنند تا امید و اعتماد به انقلاب و نظام به آنان باز گردد و نشاط و تحرک و صبر و مقاومت به فکر آنان تزریق شود.

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک