پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ساعت ۱۰:۳
مدیر محله کرامت شهر آشخانه:

۳۵ سری جهیزیه به زوج های آشخانه ای اهدا شد

محمد رضا رونقی از اهدا هفت سری جهیزیه در شهر آشخانه جهت ترویج ازدواج آسان همزمان با میلاد حضرت زینب (س)خبر داد و گفت: از اول سال تا کنون 35 سری جهیزیه  کامل به زوج های نیازمند شهر آشخانه اهدا شده است.
 35 سری جهیزیه به زوج های آشخانه ای اهدا شد,

محمد رضا رونقی، مدیر محله کرامت شهر آشخانه در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک  در مانه و سملقان با بیان اینکه این اقلام به صورت مشارکتی تهیه شده است، اظهارکرد:  14 میلیون آورده خود زوجین بوده که با هماهنگی که با خیرین در تهران انجام شده است تا مبلغ 40 میلیون تومان جهیزیه به زوج ها تحویل داده شد.

وی تاکید کرد : وسایل مورد نیاز برای زندگی زوج های جوان که بخواهند زندگی خودشان را باجهیزیه ساده شروع کنند ،با آورده 14 میلیون تومان از سوی خودشان تهیه می شود و می توانند زندگی خود را شروع کنند.

رونقی اقلام این سری جهزیه راشامل یخچال، اجاق گاز، لباسشویی، بخاری، جاروبرقی، یک دست رختخواب، قالی ، ظروف تفلون و ظروف آشپزخانه عنوان کرد.

رونقی تاکید کرد: استفاده از این طرح محدود به محله کرامت شهر آشخانه نیست و تمامی زوج های جوان نیازمند از سراسر شهرستان می توانند جهت دریافت این جهیزیه اقدام کنند و از مردم خواست تا در تبلیغ این طرح یاری کنند.

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک