پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ساعت ۸:۵۱
علیرضا هاشمی مدیر مخابرات منطقه :

دو روستا در مانه و سملقان به شبکه فیبر نوری کشور پیوست

علیرضا هاشمی مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: با تلاش کارشناسان فنی مخابرات منطقه خراسان شمالی، ارتباط سرویس های تلفن ثابت و اینترنت ADSL مشترکین روستاهای تاجیک و تازه یاب از توابع مانه و سملقان بر روی فیبر نوری برگردان شد.
دو روستا در مانه و سملقان به شبکه فیبر نوری کشور پیوست,

به گزارش عصراترک، علیرضا هاشمی مدیر مخابرات منطقه  گفت: با تلاش کارشناسان فنی مخابرات منطقه خراسان شمالی، ارتباط سرویس های  تلفن ثابت و اینترنت ADSL  مشترکین روستاهای تاجیک و تازه یاب  از توابع مانه و سملقان بر روی فیبر نوری برگردان شد.

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک از مانه و سملقان علیرضا هاشمی مدیر مخابرات منطقه  ازپیوستن دو روستا در مانه و سملقان به شبکه فیبر نوری  خبر داد و گفت:  با ایجاد بستر فیبر نوری و نصب تجهیزات در روستای تاجیک، ارتباط اینترنت و تلفن ثابت مشترکین روستاهای تاجیک و تازه یاب از توابع بخش مرکزی شهرستان مانه و سملقان از کابل مسی به شبکه فیبر نوری، منتقل شد.

هاشمی تصریح کرد:  در راستای بهبود کیفیت،  پایداری ارتباطات و همچنین ارائه اینترنت پرسرعت به مناطق روستایی با هدف محرومیت زدایی و توسعه متوازن شبکه مخابراتی در تمامی نقاط استان، عملیات کابلکشی فیبر نوری در  روستاهای تاجیک و تازه یاب انجام و برگردان ارتباطات  این مناطق از کابل  مسی بر روی بستر فیبر نوری صورت پذیرفت که با زیرساخت های فراهم شده با اعتباری بالغ بر  20 میلیارد ریال،  دو هزار نفر از ساکنین روستایی در این مناطق از امکانات فوق برخوردار شدند.

انتهای پیام/ صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک