جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۷۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ساعت ۱۴:۴
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی :

عملیات اجرایی ۱۲۰ واحد مسکن محرومان در فاروج آغاز شد

مجید الهی راد از آغاز عملیات اجرایی ساخت 120 واحد مسکن محرومان شهرستان فاروج به‌ مشارکت خیران خبر داد.
 عملیات اجرایی 120 واحد مسکن محرومان در فاروج آغاز شد,

به گزارش عصراترک، مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی امروز در آیین آغاز عملیات اجرایی  این پروژه‌ها گفت: تفاهم‌نامه مسکن محرومان با همکاری بنیاد مسکن استان هم‌اکنون در حال اجراست که درمجموع ساخت هزار و 200 واحد مسکونی در این بخش پیش‌بینی‌شده است که 120 مورد از این واحدها خاصه برای مددجویان شهرستان در نظر گرفته شده است.

 وی گفت: خیران موسسه نائبه الزهرا (س) متعهد کمک 500 میلیون تومان برای تسریع در ساخت این پروژه‌ها شدند.

الهی راد با اشاره به کمک کمیته امداد برای ساخت واحدهای مسکن محرومان در استان افزود: کمیته امداد استان در این تفاهم‌نامه متعهد 30 میلیون تومان کمک به‌صورت بلاعوض و 30 میلیون تومان به‌صورت وام است.

وی ادامه داد: 100 میلیون تومان تسهیلات بانکی و 30 میلیون تومان به‌صورت بلاعوض از محل منابع بنیاد مسکن نیز از سایر اعتبارات در نظر گرفته‌شده در این تفاهم‌نامه است.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی در ادامه گزارشی از کمک مالی موسسه خیریه نائبه الزهرا (س) ارائه کرد و ادامه داد: این موسسه با کمک به ساخت شهرک دالنجان توانسته خدمات ارزنده‌ای به محرومان فاروجی ارائه دهد.

وی گفت: این موسسه تاکنون هفت تفاهم‌نامه در بخش‌های مختلف عمرانی با این نهاد منعقد کرده است که برکات بسیاری برای محرومان به ارمغان داشته است.

الهی راد به ساخت مدرسه روستای دالنجان به نیت خیر گرامی آقای نفری بااعتبار 400 میلیون تومان اشاره کرد و ادامه داد: خیران این موسسه 700 میلیون تومان نیز برای ساخت مسجد این روستا هزینه کرده است.

وی بابیان اینکه در بخش تسطیح و خاک‌برداری پروژه شهرک دالنجان نیز این موسسه بیش از 2 میلیارد تومان هزینه کرده است افزود: درمجموع این موسسه در حوزه مسکن محرومان بیش از دو میلیارد و 400 میلیون تومان هزینه کرده است.

وی میزان کمک خیران تهرانی در آب‌رسانی به روستای دالنجان را نیز بیش از 350 میلیون تومان اعلام کرد.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک