پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ساعت ۱۳:۴۸
امام جمعه آشخانه گفت:

نگذاریم سخنان تفرقه آمیز وحدت بین مسلمانان را خدشه‌دار کنند

امام جمعه اشخانه گفت: امروز بر جهان اسلام است که نگذاریم مهره های مزدور دشمنان اسلام با سخنان تفرقه آمیز وحدت بین مسلمانان را خدشه‌دار کنند.
نگذاریم سخنان تفرقه آمیز وحدت بین مسلمانان را خدشه‌دار کنند,

به گزارش خبرنگار عصراترک از مانه وسملقان حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد شریعتی نژاد، امام جمعه آشخانه درخطبه های نمازجمعه این هفته ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) گفت: تمام مسلمانان عالم و علمای اهل تسنن و تشیع نسبت به مقام آن حضرت احترام و حرمت می‌گذارند و از مقام شامخ آن بانوی اسلام تجلیل و تکریم می کنند.


وی تاکید کرد: امروز بر جهان اسلام است که نگذاریم مهره های مزدور دشمنان اسلام با سخنان تفرقه آمیز وحدت بین مسلمانان را خدشه‌دار کنند و ازعالمان اهل تسنن که به دفاع از فرزندان حضرت زهرا (س)جواب یاوه گویی های مولوی گرگیج  رادادند تقدیر و تشکر می کنیم.


وی تاکید کرد: نه عالمان اهل سنت حق دارند به مقدسات ما توهین کنند و نه عالمان شیعه حق دارند به مقدسات اهل سنت توهین کنند.

 وی با بیان اینکه وحدت حوزه و دانشگاه حول محور مردم و انقلاب و نظام اسلامی برای تحقق یک تمدن بزرگ اسلامی است، گفت:  دانشگاه ها باید با تلاش علمی به حیات مادی مردم برسند تا با رونق اقتصادی و معیشت به جایگاه تراز انقلاب برسیم و حوزه های علمیه نیز باید نقش خودشان را در پاسداری از عقاید و دستورات عبادی و حقوقی مردم ایفا کنند تا مردم از نظر عقاید و فکر و اندیشه اسلامی قوی و قدرتمند شوند آنگاه بتوانند با دشمن خود به جهاد برخاسته و با شناخت دستورات تعالی بخش اسلام از یک زندگی اسلامی برخوردار باشیم.

وی افزود: زندگی برخاسته از تعالیم اسلام انقلابی می تواند الگویی برای دیگر مسلمانان باشد که زمینه یک تمدن بزرگ اسلامی را در سراسر جهان فراهم کنیم. 

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک