پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ساعت ۹:۹

طوفان محور آشخانه-چمن بید را در خراسان شمالی بست/ امداد رسانی به ۱۵۰ خودرو گرفتار

 وقوع طوفان شن و گرد و خاک از ساعت 5 و 30 دقیقه صبح امروز سه شنبه در محور آشخانه به چمن بید سبب کاهش دید افقی و مسدود شدن جاده شد.
طوفان محور آشخانه-چمن بید را در خراسان شمالی بست/ امداد رسانی به 150 خودرو گرفتار,

رحمان اسپیدکار، رئیس پلیس راه خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک گفت: محور آشخانه به چمن بید در مسیر بجنورد- جنگل گلستان و بالعکس که به علت طوفان و گرد و خاک از صبح امروز مسدود شده همچنان به دلیل کاهش دید افقی مسدود است.
اسپیدکار با بیان اینکه هم اکنون تردد خودروها در این محور امکان پذیر نیست اظهارکرد: تنها خودروهای سواری از طریق محور فرعی روستای لنگر و عزیز آباد به سمت دو راهی قاضی هدایت می شوند.

وی افزود: خوشبختانه تا این لحظه حادثه ای در این محور اتفاق نیفتاده است.

وی از مردم خواست تا برای جلوگیری از حادثه رانندگی، با پلیس راه و راهداران همکاری داشته باشند و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.


رهاسازی 150خودروی گرفتار در طوفان

 رئیس جمعیت هلال احمر مانه و سملقان نیز از رهاسازی 150خودروی گرفتار در طوفان در این محور از صبح امروز تاکنون خبر داد.

جواد جهانی اظهار داشت :از ساعات اولیه صبح امروز به علت حادثه طوفان گرد وغبار در محور اشخانه به چمن بید 5تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر در این محور مستقر و تا کنون بیش از  150خودرو رها سازی و امدادرسانی شده است.

جهانی ادامه داد : تا برقراری وضعیت جوی مناسب و پایان طوفان تیم های امدادی جمعیت هلال احمر در این محور مستقر و امدادرسانی به مسافران ادامه دارد.

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی برای مناطق مختلف استان وزش باد و کاهش دمای هوا پیش بینی کرده و اعلام کرده است که با توجه به شدت وزش باد، آسیب به سازه های موقت دور از انتظار نیست و با توجه به بارندگی ها، لغزندگی جاده ها، کاهش دید در جاده ها مورد انتظار است.

انتهای پیام/گ
 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک