جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۹/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس دیدنی ها | کد خبر: ۲۸۴۸۰۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ساعت ۱۰:۴۷
گزارش تصویری؛

برگزاری مراسم گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

امروز نهم دی ماه 1400 مراسم محوری بزرگداشت نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با مراسم پیاده روی خانوادگی با حضور مردم و مسئولین شهرستانی و استانی   در پارک رضوان شهر آشخانه برگزار شد. در این مراسم امام جمعه شهر آشخانه کلاماتی چند از بصیرت مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایراد کرد و در پایان  این مراسم با قرعه کشی از چندی از حاضرین تقدیر شد .

به گزارش خبرنگار عصراترک از مانه و سملقان، امروز نهم دی ماه 1400 مراسم محوری بزرگداشت نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با مراسم پیاده روی خانوادگی با حضور مردم و مسئولین شهرستانی و استانی   در پارک رضوان شهر آشخانه برگزار شد. در این مراسم امام جمعه شهر آشخانه کلاماتی چند از بصیرت مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایراد کرد و در پایان  این مراسم با قرعه کشی از چندی از حاضرین تقدیر شد .

در حاشیه این مراسم از تیم ورزش های همگانی شهرستان که در بین 540 شهر وشهرستان مقام هفتم را کسب کرده بود نیز تقدیر شد، گفتنی است پری حسن نیا مدیر ورزش های همگانی شهر آشخانه می باشد که از این بزرگوار و سایر افراد این تیم تقدیر شد.

 

انتهای پبام/ صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر