جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۸۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ساعت ۱۱:۳۶
امام جمعه آشخانه:

بصیرت، راه رهایی از فتنه ها و نقشه های شوم دشمنان است

حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شریعتی نژاد با اشاره به اینکه اعتقاد به امام حسین علیه السلام ، دین اسلام، قرآن و حمایت از رهبری در رگ و جان ما جریان دارد، گفت: در سال 88مردم هوشیار و آگاه و با بصیریت و آگاه نسبت به دین وارد میدان شدند و جلوی فتنه را گرفتند و در نطفه خفه کردند.
بصیرت، راه رهایی از فتنه ها و نقشه های شوم دشمنان است ,

به گزارش عصراترک از مانه و سلمقان، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد شریعتی نژاد، امام جمعه آشخانه در مراسم گردهمایی بزرگداشت نهم دی ماه روز بصیرت گفت: در سال 88 عده ای از دشمنان توطئه کردند و نقشه کشیدند که نظام را  براندازی کنند و  با آرمان های شهدا و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مخالفت کنند.

وی ادامه داد: اما توده امت اسلامی غریب به 40 میلیون نفر در روز 9 دی ماه 88 به دفاع از آرمان های شهدا، نظام و رهبری و انقلاب اسلامی  به پا خواستند و فتنه را در هم شکستند، زیرا مردم پی بردند که دشمن با انقلاب زاویه ای ندارد بلکه دشمنی اصلی آنها با اعتقادات ماست.

امام جمعه آشخانه با اشاره به اینکه عتقادات ما به امام حسین علیه السلام ، دین اسلام و قرآن و حمایت از رهبری در رگ و جان ما جریان دارد، گفت: مردم هوشیار و آگاه و با بصیریت و آگاه  نسبت به دین  وارد میدان شدند و جلوی فتنه را گرفتند و در نطفه خفه کردند.

وی تصریح کرد: دشمن امروز با کار فرهنگی درصدد ایجاد جدایی بین امت و رهبری است  و برهمگان لازم است که در دام این نقشه های دشمنان نیفتند.

وی گفت: سردار سلیمانی امروز به عنوان یک نماد مکتب انقلابی در دنیا می درخشد  و بنا بروصیت این سردار بزرگ اسلام تنها خیمه آرمان های 1400 ساله اولیا خدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی است که اجازه ندهید این خیمه ها را آتش بزنند.

 

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک