جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۹/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس دیدنی ها | کد خبر: ۲۸۴۸۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ساعت ۱۲:۴۰
گزارش تصویری،

بازدید از مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان مانه و سملقان

حجت السلام والمسلمین شریعتی، امام جمعه آشخانه و سرهنگ سعید وطن دوست فرمانده سپاه شهرستان به همراه هیئت همراه  از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید پاکدل بازدید کرده و از نزدیک از روند آموزش های فنی و حرفه ای آشنا شدند .
بازدید از مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان مانه و سملقان ,

به گزارش عصراترک از مانه و سملقان حجت السلام والمسلمین شریعتی امام جمعه  شهرستان و سرهنگ سعید وطن دوست فرمانده سپاه شهرستان به همراه هیئت همراه  از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید پاکدل بازدید کرده و از نزدیک از روند آموزش های فنی و حرفه ای آشنا شدند .

در این بازدید از کارگاه های نقشه برداری و عمران  وکارگاه مکانیک اتومبیل های بنزینی و کارگاه مکانیک خودرو های دیزل و کارگاه برق و جوشکاری بازدید کردند و در اثنای بازدید با مربیان و متربیان صحبت کردند. 

امام جمعه آشخانه در حاشیه این مراسم با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص مهارت ، جوانان را تشویق به فراگیری مهارت کرد و گفت: فهمیدن در گرو  سوال کردن است و دانشجویان بایستی با سوال پرسیدن به دانش خود اضافه کنند.

سرهنگ وطن دوست  نیز مهارت و توانمند سازی جوانان جویای کار را از اولویت های مهم این مرکز آموزشی عنوان کرد و گفت : آموزش های مرکز فنی و حرفه ای شهرستان باید با توجه به نیاز و ظرفیت منطقه تعریف شود و اینکه از هنرجو های این آموزشگاه مدل طلای کشوری را به دست آورده را مایه فخر  و مباهات مجموعه دانست و از تلاش های استاتید تشکر کرد. 

شهاب الدین امیدیان رییس مرکز فنی حرفه ای شهرستان نیز در ادامه  گفت: آموزش فنی و حرفه ای با نگاه کیفی سازی آموزش ها تلاش می کند بستر مناسبی را در جهت توانمندسازی افراد جویای کار و افزایش بهره وری نیروی شاغل و دانشجویان  فراهم آورد و برای این کار نیازمند کمک شرکاء اجتماعی است و نیاز است آموزش های فنی حرفه ای بیشتر رواج پیدا کند.

در حاشیه این مراسم با متخصصین گلخانه دار گیاهان دارویی نیز گفت و گویی انجام شد و از امکاناتی که شهرستان در عرصه گیاهان دارویی و سودی که با کشت این گیاهان عاید کشاورزان می شود و نیاز به برنامه ریزی هدفمند  دارد ، بحث و تبادل نظر شد.

 

انتهای پیام/ صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر