جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۸۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ساعت ۸:۱۶
امام جمعه آشخانه:

انتقام بزرگ، همگامی مردم و جوانان با مقاومت  و رهبری است

امام جمعه آشخانه گفت: انتقام بزرگ خون شهید حاج قاسم سلیمانی آن وقتی است که مردم و جوانان ما در حمایت ازنیروی مقاومت  و رهبری همگام باشند.
 انتقام بزرگ،  همگامی مردم و جوانان با مقاومت  و رهبری است,

حجت الاسلام و المسلین شریعتی نژاد، امام جمعه آشخانه درگفت وگو با خبرنگار عصراترک از مانه و سملقان با تاکید براینکه برای تضعیف جبهه استکبار انتقام حاج قاسم ضروری است؛ گفت: تقویت فکری و اعتقادی و حضور درمیدان نبرد که حاج قاسم برای آن جانش رانثار نمود و تقویت سپاه قدس و نیروی مقاومت همراه با حمایت انقلابی از ولایت که جیغ دشمن را در آورده است می تواند انتقام بزرگی از دشمن باشد.

وی تاکید کرد: انتقام بزرگ آن وقتی است که مردم و جوانان ما در حمایت ازنیروی مقاومت  و رهبری همگام باشند. 

وی با بیان اینکه باید دشمن را دراهدافش ناکام، زمین گیر و مایوس کنیم، تصریح کرد: زمانی که دشمنِ زبون  توانایی نداشته باشد که انقلاب ما را تضعیف کند، عالی ترین انتقام را از او گرفته ایم. 

وی اظهار کرد:  امیدواریم نماینده انقلاب اسلامی با عدم اعتماد به آمریکا بتواند دشمن را ضربه فنی کند تا انتقام سردار  دلها  که عبارت از رفع تحریم ها به طور کامل است را پشت میزمذاکره از دشمن بستانیم. 

امام جمعه آشخانه تاکید کرد: هرگاه جوانان ما با بصیرت انقلابی  و آگاهی کامل و اعتقادی در مسیر مکتب حاج قاسم حرکت کنند، امنیت در همه زمینه ها از جمله اقتصادی جایگاه خودش را پیدا می کند. 

 

انتهای پیام/صدیقی

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک