جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ساعت ۱۸:۴۷
فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه خراسان شمالی:

امروز در اوج اقتداریم

سردار سرتیپ دوم اسماعیل فرجی فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه خراسان شمالی گفت: امروز در اوج اقتداریم، مشکلات موجود، مشکلات معیشتی است که باید مسئولین، مدیران و کارگزاران برای رفع آن ها قدم بردارند.
امروز در اوج اقتداریم,

به گزارش خبرنگار عصر اترک از مانه و سملقان،  سردار سرتیپ دوم اسماعیل فرجی، فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه خراسان شمالی در مراسم بزرگداشت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شهید قاسم سلیمانی یک نمونه از تمثال پرورش یافته از مکتب قرآن بود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، شهدای زیادی تقدیم نظام کرده و در دامان این مکتب و دین، انسان‌های بزرگی را پرورش داده است، افزود:  شهید سلیمانی شهیدی است که لحظه به لحظه از عمرش الگویی است برای جوانان و همه ما، راه شهید سلیمانی عزیز راه خدمت به مردم است.

سردار فرجی افزود: شهید قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب امام، پرورش یافته ۸ سال دفاع مقدس بود در سال ۶۵ که مراجعه می‌کند به زادگاهش از مجروحین جنگی دلجویی می کند آنها را کمک و یاری می کند می‌گوید جان این ها خیلی ارزش دارد.اصلاً راضی نبودن که در جنگ از دماغ یک نیروی اش خون بیاید.

وی تصریح کرد: شهید قاسم سلیمانی شخصیت چند بعدی داشت هم دفاعی، هم نظامی و هم عملیاتی بود قاسم سلیمانی یک نیروی اطلاعاتی است که همه جا هست اما هیچ جا نیست پیدایش نمی‌کردند نمی‌توانستند رصدش کنند.

این مقام مسئول گفت: شهید قاسم سلیمانی متصل به ولایت بود خودش را سرباز ولایت می دانست و امروز می بینیم بر روی مزار این شهید هم نوشته شده سرباز ، وی منیت را در خودش کشته بود.

سردار فرجی گفت: برای شهید قاسم سلیمانی شیعه و سنی و ترک و لر و کرد و عرب هیچ فرقی نداشت خدمتگزار همه مظلومین بود.

وی با اشاره به شکست نیروهای داعش در حمله به اربیل و نقش حاج قاسم تاکید کرد: حتی نام حاج قاسم سلیمانی باعث تضعیف روحیه ی دشمن  می شد چون سردار سلیمانی بر نفس خودش غلبه کرده  بود و مطیع  ولایت بود.

وی با بیان اینکه هدف اسرائیلی ها ازراه اندازی جنگا های منطقه، شکست ایران است، گفت: وقتی فرمانده نظامیان دستگیر شده بود، اعتراف کرد که اسرائیلی ها گفتن هدف اصلی ما ایران است وباید ایران را نابود کنیم اما چون حریف ایران نمی شویم، پس اول عراق و سوریه و ترکیه را بگیریم بعد ایران.

سردار فرجی افزود: اوباما در دیدار  با نخست وزیر وقت عراق اعتراف می کند که با اینکه قاسم سلیمانی دشمن ماست اما من برای او احترام ویژه قائلم چرا چون هر وقت به پیمانی که می‌بست، وفادار بود.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه تاکید کرد: از اول تاریخ بشیریت جبهه حق و باطل بوده و راه سومی وجود نداشته است و همین مسیر ادامه پیدا می کند و می رسد به دفاع مقدس ما، 3هزار شهید در همین استان تقدیم اسلام کردیم؛ امروز به برکت خون شهدا دراوج اقتدار هستیم.

وی تاکید کرد: امریکا در حال ریزش است، ساختمان در حال ریزش خطر ناک است، اما هشیار و هوشمندی مسئولین مخصوصا مقام معظم رهبری که کشتی بان این کشتی است تهدید را تبدیل به فرصت می کند.

وی یادآوری کرد: در وزارت جنگ آمریکا که چند لایه حفاظتی دارد نامه ای روی میز وزیر باز می شود و آن هم نامه شهید قاسم سلیمانی است نمی دانند از کجا آمده است، امروز در اوج اقتداریم، مشکلاتی که داریم مشکلات معیشتی است  که ان شاالله مسئولین و مدیران و کارگزاران برای رفع کردن مشکلات معیشتی قدم بردارند.

فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه علیه السلام گفت: امروز اقتدار نظام اسلامی در منطقه در اوج قرار دارد در داخل با مدیریت وضعیت اقتصادی فضای مجازی و مبارزه با فساد و برقراری عدالت و مبارزه با جریان نفوذ که متاسفانه در بعضی از جاها این جریان نفوذ موفق بوده بایستی مقابله کرد.

انتهای پیام/ صدیقی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک