جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۲۰/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ساعت ۱۴:۹
امام جمعه آشخانه گفت:

حضرت زهرا(س) را رهبر واقعی جهان اسلام با جهادی نمونه معرفی نمود

امام جمعه آشخانه گفت: می توان حضرت زهرا(س) را رهبر واقعی جهان اسلام با جهادی نمونه معرفی کرد زیرا هر فرد جوان ایرانی باید بداند که ثمره بذر فاطمی می باشد که به عنوان درخت تنومندی شده ایم که علم و نشان بیداری برای جهان اسلام باشیم
 حضرت زهرا(س) را رهبر واقعی جهان اسلام با جهادی نمونه معرفی نمود,

به گزارش خبرنگار عصر اترک از مانه و سملقان، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد شریعتی نژاد امام جمعه شهر آشخانه در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به بصیرت ملت ایران در ۱۹ دی ۵۷ و قیام مردم قم برعلیه طاغوت و حکومت جاهلیت مدرن در قرن ۲۰ که با هوشیاری علما دین در راس آنان مرجع دینی حضرت امام خمینی ره  وپشتیبانی ملت توانستند حکومت اسلامی را در کشور تشکیل دهند، گفت: این حکومت دارای دشمنان فراوان خارجی و داخلی است در مسیر حقی حرکت می‌کند که دست مستکبران و ظالمان را از زندگی مستمندان و مستضعفان عالم قطع می کند.

 

امام جمعه آشخانه گفت :انقلاب ایران نقشه راهی است که حضرت زهرا(س) وامیرمومنان(ع) ترسیم کردهاند و ما ایرانیان مفتخریم که در دایره محور حقایق عالم قرار گرفته‌ایم با همه سختی های سر راه انقلاب مبارزه می کنیم تا بذری که حضرت زهرا(س) برای قطع سیطره سیاست ظالمان و استکبار کاشت وامروز به ثمر رسیده است به دست نیروهای انقلاب به دنیا عرضه کنیم.

 

وی ادامه داد: نمونه بارز و آشکار آن قهرمان بین المللی نیروهای مقاومت در سراسر دنیا است که به حق باید گفت خون مجاهدان جبهه های حریم ولایت به عنوان الگوی جوانان مبارز کشورهای مسلمان مانند حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به سرعت به جهان اسلام امید داده است و نوید پیروزی را به دل جوانان افکنده همراه با رعب و وحشتی که به جان دشمنان انداخته است.

 

وی تصریح کرد: می توان حضرت زهرا(س) را رهبر واقعی جهان اسلام با جهادی نمونه معرفی نمود.

 

وی ادامه داد: هر فرد جوان ایرانی باید بداند که ثمره بذر فاطمی می باشد که به عنوان درخت تنومندی شده که علم و نشان بیداری برای جهان اسلام است.

 

حجت الاسلام شریعتی نژاد خاطرنشان کرد: هر فرد ایرانی می تواند رودی باشد که در رودخانه تاریخ ریخته می شود و تبدیل به سیل شده تا کاخ های ستم و ظلم را ویران کند و صلح و آرامش را به جهان عرضه بدارد تا جهانی خالی از خشونت را تجربه کنیم.

انتهای پیام/ صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک