ایسنا/اصفهان بازیکن قدرتی تیم والیبال زنان باریج اسانس کاشان گفت: بازی سخت و مهمی در مقابل ذوب‌آهن خواهیم داشت و تمام تلاش‌مان بر این است که بتوانیم در خانه به پیروزی برسیم." /> پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۰۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ساعت ۲۳:۵۵
بازیکن والیبال باریج اسانس:

باریج خانه دوم من است

ایسنا/اصفهان بازیکن قدرتی تیم والیبال زنان باریج اسانس کاشان گفت: بازی سخت و مهمی در مقابل ذوب‌آهن خواهیم داشت و تمام تلاش‌مان بر این است که بتوانیم در خانه به پیروزی برسیم.
باریج خانه دوم من است,

آیتک سلامت در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص بازی مهم و حساس تیمش در مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: در بازی رفت نیز عملکرد بسیار خوبی داشتیم، بعد از هر بازی با توجه به آنالیزی که در اختیارل کادر فنی تیم گذاشته می‌شود، سعی خواهد شد بر روی نقاط ضعفی که داریم بیشتر تمرین کنیم تا با اصلاح آن، عملکرد بهتری در بازی بعدی داشته باشیم و در مقابل با قدرت به میدان می‌رویم؛ بازی با ذوب‌آهن نیز همین گونه خواهد بود.

وی افزود: ذوب‌آهن تیم با تجربه و بسیار هماهنگی است، بازیکنان آن سال‌ها در کنار هم بازی کردند، بنابراین از هماهنگی و تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند، ما هم تمرینات خوبی انجام دادیم و تلاش می‌کنیم از امتیاز بازی خانگی خود نیز استفاده کنیم.

قدرتی زن تیم باریج اسانس، پخش شدن بازیکنان ملی‌پوش و باکیفیت را در تمامی تیم‌های لیگ به نفع والیبال بانوان دانست و اضافه کرد: پیش از این با توجه به تجمع بازیکنان ملی پوش در یک یا دو تیم رقابت اصلی لیگ بین دو تیم بود، اما با قانونی که فدراسیون طی دو فصل اخیر گذاشته، بازیکنان ملی پوش در تمامی رده‌ها پخش شدند و علاوه بر بالا بردن سطح کیفی مسابقات موجب شده تا رقابت بین تعداد تیم‌های بیشتری صورت گیرد.

وی با تمجید از حمایت مدیران باریج اسانس گفت: بارها گفته‌ام باریج اسانس خانه دوم من است، چرا که در اینجا آرامشی که هر بازیکنی نیاز دارد، فراهم می‌شود و مدیران و مسئولان باشگاه حمایت‌های لازم را در هر زمینه‌ای فراهم کرده‌اند، امیدوارم که بتوانیم با نتایج خوبی که کسب می‌کنیم پاسخگوی محبت و اعتماد آنها باشیم.

سلامت همچنین حضور کمپدلی را به سود والیبال بانوان دانست و خاطرنشان کرد: قطعا حضور یک مربی با کیفیت می‌تواند همانند ولاسکو که والیبال آقایان را متحول کرد، می‌تواند در بخش زنان ما نیز با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که در والیبال ما وجود دارد، زمینه‌ساز رشد و پیشرفت شود و البته نیاز به حمایت و ایجاد امکانات مورد نیاز ایشان است که امیدوارم فراهم شود.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک