جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ساعت ۱۱:۱۳

پای ماینرها به روستایی در فاروج هم باز شد

فرمانده انتظامی فاروج از کشف یک دستگاه ماینر به ارزش تقریبی ۳۰۰ میلیون ریال در یکی از روستاهای توابع این شهرستان خبر داد.
پای ماینرها به روستایی در فاروج هم باز شد,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، سرهنگ علیرضا پوربه اظهار کرد: به دنبال گزارش رسیده مبنی بر نصب و استفاده از دستگاه ماینر توسط یکی از اهالی روستایی در شهرستان فاروج، موضوع برای بررسی بیشتر در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و شناسایی محل نصب دستگاه استخراج ارز دیجیتال، اکیپی از ماموران پلیس امنیت عمومی به همراه ماموران اداره برق شهرستان فاروج به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فاروج در ادامه خاطرنشان کرد: در بازرسی ماموران از منزل شناسایی شده، یک دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال به ارزش تقریبی ۳۰۰ میلیون ریال کشف و توقیف شد.

سرهنگ پوربه با بیان اینکه به متهم ابلاغ شد تا خود را به پلیس امنیت عمومی شهرستان معرفی نماید، تصریح کرد: پلیس در برخورد با استخراج غیرقانونی ارزهای دیجیتال در شهرستان جدی بوده و با همکاری مردم نسبت به شناسایی و ضبط ماینرها اقدام کرده است.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک