چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱/۲۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ساعت ۹:۱۳
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:

پروژه ساخت بیمارستان دائمی در رازوجرگلان به قوت خود باقی است/ تمام ظرفیت ها را برای بهره برداری از بیمارستان صحرایی ارتش در رازو جرگلان بکار می گیریم

سید جواد پورنقی، با اشاره به خواسته و مطالبه اعضای شورای اسلامی شهر راز و معتمدان شهرستان راز و جرگلان مبنی بر راه اندازی بیمارستان دائمی در این شهرستان عنوان کرد: این پروژه به قوت خود باقی خواهد ماند و اجرای آن را با استانداردهای سختگیرانه ای که در فرآیند ساخت بیمارستان وجود دارد، دنبال خواهیم کرد.
پروژه ساخت بیمارستان دائمی در رازوجرگلان به قوت خود باقی است/ تمام ظرفیت ها را برای بهره برداری از بیمارستان صحرایی ارتش در رازو جرگلان بکار می گیریم,

سیدجواد پورنقی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در این رابطه در گفتگو با خبرنگار عصراترک ضمن تاکید بر لزوم حل دغدغه های مردم این شهرستان در حوزه سلامت، اظهار داشت: راه اندازی بیمارستان اصلی و دائمی در راز و جرگلان به عنوان خواسته اصلی مردم در اولویت ما قرار دارد و همزمان با این مهم، به کمک تمام ظرفیت های درون و برون استانی، پیگیر بهره برداری مطلوب از فضای درمانی ایجاد شده از سوی ارتش نیز خواهیم بود.

وی ادامه داد: عدالت در توزیع خدمات سلامت رویکرد اصلی وزارت بهداشت است که به تبع جزو اهداف اصلی ما نیز قرار دارد تا بتوانیم همان خدماتی که در مرکز استان ارائه می شود را در نقطه صفر مرزی برای مردم داشته باشیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به خواسته و مطالبه اعضای شورای اسلامی شهر راز و معتمدان شهرستان راز و جرگلان مبنی بر راه اندازی بیمارستان دائمی در این شهرستان عنوان کرد: این پروژه به قوت خود باقی خواهد ماند و اجرای آن را با استانداردهای سختگیرانه ای که در فرآیند ساخت بیمارستان وجود دارد، دنبال خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه فضای درمانی که نیروی زمینی ارتش در راز و جرگلان ایجاد کرده، ظرفیت خوبی است تا با کمک آن بتوانیم شاخص های سلامت شهرستان را ارتقاء دهیم، ادامه داد: قطعا به دلیل امکانات محدودی که این مرکز درمانی دارد، نمی تواند جایگزین بیمارستان در شهرستان شود.

این مقام مسئول با اشاره به فرآیند کسب مجوز و اقدامات لازم الاجرا برای ساخت بیمارستان افزود: در صورتی طی این مسیرها مجوز بکارگیری نیروی انسانی به دانشگاه داده می شود، اما با این حال نمی گذاریم پروژه در این نقطه متوقف بماند و تمام ظرفیت های موجود را برای بهره برداری آن بکار خواهیم گرفت.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک