سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۴۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ساعت ۹:۳۷

۴۶ دستگاه ناوگان مسافری و باری جدید به حمل و نقل عمومی استان اضافه شد

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از اضافه شدن ۴۶ دستگاه ناوگان مسافری و باری جدید به ناوگان عمومی استان در سال جاری خبر داد.
۴۶ دستگاه ناوگان مسافری و باری جدید به حمل و نقل عمومی استان اضافه شد,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، سعید سبحانی، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از اضافه شدن۴۶ دستگاه ناوگان مسافری و باری جدید به حمل و نقل عمومی استان خبرداد و اظهارکرد: امسال ۳۹ دستگاه ناوگان باری و ۷ دستگاه سواری کرایه مدل جدید به ناوگان عمومی استان اضافه شده است اما هیچ اتوبوس و مینی بوس مدل جدیدی به علت بالا بودن قیمت و تولید کم، به این ناوگان اضافه نشده است.

وی گفت: قیمت هر دستگاه اتوبوس حدود ۶ میلیارد تومان و قیمت هر دستگاه مینی بوس حداقل یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است و متقاضی، قدرت خرید ندارد ضمن این که در کشور تعداد کمی اتوبوس و مینی بوس تولید می شود و ورود این وسایل نقلیه از خارج کشور نیز ممنوع است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی افزود: ۷ هزار و ۴۶۷ دستگاه ناوگان باری شامل کامیون و وانت بار و ۸۰۴ دستگاه ناوگان مسافری شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در محورهای استان مشغول خدمات دهی است.

انتهای‌پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک