سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ساعت ۹:۵۹
فرماندار شهرستان فاروج تصریح کرد:

لزوم برنامه ریزی برای افزایش نشاط اجتماعی

ابوالحسن نجفی گفت: نشاط اجتماعی مسئله مهمی است که در شهر فاروج کمتر به آن پرداخته شده است.
لزوم برنامه ریزی برای افزایش نشاط اجتماعی ,

به گزارش خبرنگار عصراترک از فاروج، ابوالحسن نجفی، فرماندار فاروج در کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، بانوان و خانواده فاروج گفت: یکی از مباحثی که در شهرستان فاروج کمتر به آن پرداخته می‌شد و با شیوع کرونا در دوسال اخیر کمتر هم شده است، بحث مهم نشاط و تحرک اجتماعی است.

وی افزود: نشاط اجتماعی مسئله مهمی است  که نبود آن چالش های زیادی را برای جامعه به همراه خواهد داشت و شاید یکی از دلایل آمارهای بالا نزاع و درگیری فقدان نشاط، پویایی و شادابی در جامعه است.

فرماندار فاروج اظهار داشت: نشاط اجتماعی، تحرک و پویایی جامعه مسئله بسیار مهی است که با کمی همت مدیران و متولیان امر و اجرای برنامه‌های متنوع جمعی، شاد و با حضور و مشارکت مردم به تدریج نشاط، شادابی و پویایی جامعه را به همراه خواهد داشت.

ابوالحسن نجفی با اشاره به این که، تکریم ارباب رجوع مسئله مهم دیگری است که مستقیما با روح و روان مردم در ارتباط است و می‌تواند موجب نارضایتی و ایجاد عصبانیت در مردم شود، خاطرنشان کرد: مدیران و کارکنان ادارات باید تا جایی که قانون اجازه داده کار مردم را انجام دهند و همیشه با صبر و متانت پاسخگوی ارباب رجوع باشند.

 

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک