چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱/۲۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۰۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ساعت ۱۱:۲۶
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی خبر داد؛

ارائه تسهیلات متقاضیان خودمالکی خراسان‌ شمالی در طرح نهضت ملی مسکن

مدیرکل راه وشهرسازی خراسان شمالی از امکان استفاده از تسهیلات ساخت در طرح نهضت ملی مسکن برای متقاضیان خودمالک دراستان خراسان شمالی خبرداد.
ارائه تسهیلات متقاضیان خودمالکی خراسان‌ شمالی در طرح نهضت ملی مسکن ,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، قاسم قاسمی گفت: با پیگیری های صورت گرفته متقاضیان خودمالک می‌توانند جهت استفاده از تسهیلات ساخت در طرح نهضت ملی مسکن به سامانه saman.mrud.ir مراجعه و از تسهیلات این طرح برای ساخت واحدهای خود بهره مند شوند.

وی افزود: میزان این تسهیلات درشهر بجنورد ۳۵۰ میلیون تومان و در سایر شهرهای استان ۳۰۰ میلیون تومان است وداشتن پروانه ساختمان و سند مالکیت ملک ضروری است.

قاسمی ادامه داد: مالکین این اراضی می توانند به ازای هر واحد تسهیلات مزبور را اخذ و در مرحله فروش اقساطی افراد مورد نظر را جهت اخذ کارت قسط به بانک عامل‌ معرفی کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی تصریح کرد: نکته حایز اهمیت این است افرادی که جهت فروش اقساطی معرفی می شوند نیازی به دارا بودن شرایط ماده یک آئین نامه قانون ساماندهی مسکن را نداشته و به عبارتی شرایط احراز واجد شرایط بودن در طرح های مسکن ضرورتی ندارد.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک